Altyapısız internet önerisi

Unre4ls

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni taşındım ve binada altyapı yok. Ben de altyapısız internetlere bakmaya karar verdim. Ama kafamda netleştiremedim Superbox'ın kotasız paketine baktım fiyatı çok pahalı geldi önerileriniz varsa yazın.
İnterneti çok kullanan birisiyim video, oyun vs derken çok gidiyor kotalı olmasın.
Hızları da genel kullanıma uysun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni taşındım ve binada altyapı yok. Ben de altyapısız internetlere bakmaya karar verdim. Ama kafamda netleştiremedim Superbox'ın kotasız paketine baktım fiyatı çok pahalı geldi önerileriniz varsa yazın.
İnterneti çok kullanan birisiyim video, oyun vs derken çok gidiyor kotalı olmasın.

Vodafone Redbox var ama oda fiyat olarak az çok aynı altyapisiz internetlerin hepsi çok pahalı.

Bölgenizde hangi operatör çekiyorsa o mantıklı ancak dediğiniz gibi superbox gereksiz pahalı,Türk Telekom Magnet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bulunduğunuz İlde uydu internet veren yerel sağlayıcıların olup olmadığını araştırın.

Durumet diye bir şirket var bizim mahallede altyapı yok uydu kullanıyoruz ama çekmiyor

Vodafone Redbox var ama oda fiyat olarak az çok aynı altyapisiz internetlerin hepsi çok pahalı.
Hocam Redbox hizmeti sona ermiş sadece önceden kullanan kullanıcılarına hizmet veriyor.
Uydu ile interneti sağlayan firmalar var fakat Superbox gibi saçma bir fiyat politikası var.
Uydu ile internet sağlayan firmalara baktım fakat hepsinin ping değeri aşağı yukarı aynı ve fazlalar online oyunlarda işkenceye dönüşür.
Bölgenizde hangi operatör çekiyorsa o mantıklı ancak dediğiniz gibi superbox gereksiz pahalı,Türk Telekom Magnet hakkında bilgi alabilirsiniz.
Bulunduğum bölgede Türk Telekom çekmiyor ve yetkili bayiden sorduğumdada bulunduğum yere magnet bağlamıyolar çekim gücü düşük olduğu için.
Durumet diye bir şirket var bizim mahallede altyapı yok uydu kullanıyoruz ama çekmiyor
Durunette aynı şekilde hocam uydu ile veriyor yanlış araştırmadıysam ve ping değerleri cidden idare edilebilcek seviyede bile olmuyolar.

Hocam Redbox hizmeti sona ermiş sadece önceden kullanan kullanıcılarına hizmet veriyor.

Uydu ile internet sağlayan firmalara baktım fakat hepsinin ping değeri aşağı yukarı aynı ve fazlalar Online oyunlarda işkenceye dönüşür.

Bulunduğum bölgede Türk Telekom çekmiyor ve yetkili bayiden sorduğumdada bulunduğum yere magnet bağlamıyolar çekim gücü düşük olduğu için.

Durunette aynı şekilde hocam uydu ile veriyor yanlış araştırmadıysam ve ping değerleri cidden idare edilebilecek seviyede bile olmuyolar.

Evet hem yüksek fiyat veriyoruz ama 5 MGS anca PC de CS oynatmıyor dilekçe doldurun Türk Telekom altyapı için ya da pek bilmiyorum ama superbax var Turkcell'in herhalde oda uydusuz yapıyor eğer zenginsen SpaceX alabilirsin aylık fiyatı bayağı pahalı ama çok güzel zengin olsam :d

Hocam ping için bence arayıp sorun. Ben uydu internet kullanıyorum. Aldığım değerler şu şekilde:

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-08-11-13-16-31-074-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-11-13-16-31-074-edit_com.android.chrome.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 48

Yeni konular

Geri
Yukarı