Altyapıya en uygun internet hangisidir?

MertAli37

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, şu an evimde Vodafone ev interneti var ve bugün tahattütümün son günü. Aboneliğimi iptal ettirip farklı bir internet sağlayıcı şirket ile çalışmak istiyorum fakat farklı sitelerden altyapı sorgulaması yaptığım zaman neredeyse hepsi birbirinden farklı bir maksimum internet hızı gösteriyor kimisi 55 Mbps kimisi ise 35 Mbps olarak gösteriyor. Evimde Türk Telekom altyapısı var ve kendi sitesinden sorguladığım zaman Türk Telekom HiperNet olduğunu gösteriyor. Bu bilgilerden veya sitelerden hangisi en doğru sonucu verir veya hangi internet sağlayıcısını tavsiye edersiniz şimdiden çok teşekkürler.

Hocam iptal etmeden geçirin çünkü iptal ettirdiğinizde port değişme ihtimali var modem xDSL istatistiğinizi atarsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Dosya Ekleri

• IMG_20230216_130451.jpg
    IMG_20230216_130451.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 36
Hocam iptal etmeden geçirin çünkü iptal ettirdiğinizde port değişme ihtimali var modem xDSL istatistiğinizi atarsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz.
O halde geçecek olduğum şirketin müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğimi size geçirmek istiyorum demem lazım değil mi?

VDSL altyapınız mevcut ISS olarak Millenicom önerebilirim 2017'den beri kullanıyorum.
Anladım, ilginiz için çok teşekkürler.

Hocam son olarak bir soru daha sormak istiyorum, VDSL altyapıda maksimum kaç Mbps hız alabilirim ona göre paket seçimi yapacağım da.

Göknet 55 demiş siz 50 alırsınızı 50'lik paketi alın (ve geçtikten sonra hat değerlerinizi atarsanız daha iyi olur)

Geri
Yukarı