Altyazılı Filmi TV'de İzleme

Furkan Üner

Hectopat
Yer
İstanbul/Başakşehir
Daha fazla  
Arkadaşlar ben altyazılı bir film indirdim. Fakat bu altyazısı kendi içinde olan türden değil. Dosyayı sürükleyip bırakınca çalışan altyazılı bir film. Ben bunu televizyonda yapamayacağım için film ile altyazı dosyasını birleştirme gibi bir imkanım var mı? Ya da bu filmi televizyonda izlemem için ne yapmam gerek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok sinir bozucu bir anlatımı var.
Adamı dövesim geldi bir an.:D Teşekkürler kardeşim, sağolasın.

Altyazıyı gömmenize gerek yok. Video ile aynı isimde olduğu taktirde otomatik olarak televizyon tanıyıp açacaktır.

Altyazıyı gömmenize gerek yok. Video ile aynı isimde olduğu taktirde otomatik olarak televizyon tanıyıp açacaktır.
Bigilendirmeniz için sağ olun. Bir de bu program her zaman işe yaramıyor ve çok sorun ortaya çıkarıyor. 5 filme altyazı yaptırdım. Yalnızca 2'si çalıştı diğerlerinde hata verdi.

Film ile alt yazının ismini aynı yaptıktan sonra TV'den de alt yazı gösterimini açtıktan sonra her hangi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı