AM4 "2.03.12.0657" numaralı chipset sürücüsü yayınlandı

Makaleler
25
AM4 anakartlar için yeni chipset sürücüsü yayınlandı!

Sürüm numarası: 2.03.12.0657 Dosya Boyutu: 50MB

İndirmek için buradan uygun chipsetinizi seçerek indirebilirsiniz: https://www.amd.com/en/support

Update: Kurulumun %0 da kalma sorunu var, AMD ile ilgili genel bir sorun. Düzeltilmesi bekleniyor.

Son düzenleme:
Yok hocam, genel olarak bahsediyordum. Chipset sürücüleri tam olarak ne işe yarıyorlar? Performansımıza etkisi var mıdır?

Yok hocam, genel olarak bahsediyordum. Chipset sürücüleri tam olarak ne işe yarıyorlar? Performansımıza etkisi var mıdır?
Az da olsa var. Sistemi daha verimli ve performanslı kullanabilmeni sağlıyor. Sonuçta chipset'in içinde de bir sürü aygıt var, o aygıtların hepsini ayrı ayrı bu sürücü ile güncelliyorsun.

Her sürücünün ve BIOS'un performansa etkisi olur. Bunu uçuk performans olarak değerlendirme. Anakart ve işlemci üreticisi sana boşuna sürücüleri kur diye söylemez.

Kurulum %0 da kaldı. Siz yükleyebildiniz mi?
Aynı sorunu yaşadım maalesef ama şu konuda çözümü sunduk:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı