AM4 vs. AM5 sistem toplama

Bu sistemdeki ekran kartı stokta yokmuş bunu 480 Ti yaptırıp işlemciyide 7700X yaptırdın mı sistem canavar olur.
Fiyat farkı çok yüksek olursa işlemci kalabilirde.
Bunun yerine RAM'leri 64 yapabilirsiniz.

hocam selam ben senin bir yorumunu gördüm de eğer istanbuldaysan buluşabilir miyiz kasamı toplayabilmek için

Hocam selam istanbuldayım ama nasıl bir desteğe ihtiyacın var.
Burada belki benden daha bilgi arkadaşlar vardır en iyi öneri gelir.
dostum ben şuan uzay sistem kullanıyorum ve bu durumdan çok sıkıldım. Gittim nzxt nzxt h510 flow kasa , nzxt kraken x53 240mm ve 750W powersupply aldım. Daha önceden sıvı soğutucu ve kasa almıştım uzay sistem kullanmamak için. Kasayı toplayamadığım için yani kabloları falan takamadığım için çöpe atmıştım 10K lık ürünü. Şimdi de kendim toplayamamaktan korkuyorum ama uzay sistemin çıkardığı sesten illallah ettim ve kasa toplamam gerekiyor. Eğer bi işin falan yoksa bi ara buluşsak benim eve gelip baksan birlikte yapsak diyorum

Dostum ben şu an uzay sistem kullanıyorum ve bu durumdan çok sıkıldım. Gittim NZXT NZXT H510 Flow kasa, NZXT Kraken X53 240mm ve 750W Power Supply aldım. Daha önceden sıvı soğutucu ve kasa almıştım uzay sistem kullanmamak için. Kasayı toplayamadığım için yani kabloları falan takamadığım için çöpe atmıştım 10klık ürünü. Şimdi de kendim toplayamamaktan korkuyorum ama uzay sistemin çıkardığı sesten illallah ettim ve kasa toplamam gerekiyor. Eğer bir işin falan yoksa bir ara buluşsak benim eve gelip baksan birlikte yapsak diyorum.

Hangi bölgedesin hocam sen?

Kartaldayım ben siz neredesiniz?

Maalesef küçükçekmece.
Hocam detaylı anlatımlar var onlardn destek alabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı