AM5 CPU için sıvı soğutma önerisi

Mur4tkilic

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Tüm parçaları satın aldım şu an sadece sıvı soğutma kaldı düşündüğüm bir model yok maalesef tavsiyelere açığım.

İşlemci: AMD Ryzen 7 7800x3D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar;

Tüm parçaları satın aldım şu an sadece sıvı soğutma kaldı düşündüğüm bir model yok maalesef tavsiyelere açığım.

İşlemci: AMD Ryzen 7 7800x3D.
Noctua killer.
Bütçe dostu.

İlla sıvı soğutma mı olacak? Ben bütçeyi düşünerekten öneri yaptım.

5-6 bine kadar düşünüyorum hocam aslında 240-360 farkını bilmiyorum
Noctua killer.
Bütçe dostu.

İlla sıvı soğutma mı olacak? Ben bütçeyi düşünerekten öneri yaptım.

5-6 bine kadar düşünüyorum hocam aslında 240-360 farkını bilmiyorum
İlla sıvı soğutma istiyorsanız

Bence sıvı soğutma gereksiz. Phantom Spirit hem Peerless Assassin'e göre daha sessiz hemde H150'ye göre ucuz.

240mm önerdiğiniz soğutma. Tam anlamıyla soğutamaz bence yeterli olmaz. @SadeceYiğit

Bence sıvı soğutma gereksiz. Phantom Spirit hem Peerless Assassin'e göre daha sessiz hemde H150'ye göre ucuz.

240mm önerdiğiniz soğutma. Tam anlamıyla soğutamaz bence yeterli olmaz. @SadeceYiğit
Bu bütçede 420mm de alınabilir. Konu sahibi bir de kasasını yazsa çok iyi olur.

Bende biraz öyle düşünmüştüm zaten karşıma ilk bu çıkınca 360mm sıvı soğutucular aklımdan çıkmıştı şimdi bi benzeri 360mm soğutucu gönderdim ona da bakabilir

Bu bütçede 420mm de alınabilir. Konu sahibi bir de kasasını yazsa çok iyi olur.
Gerek var mı 420mm'ye para vermeye? Konu sahibi de ne yapacağını bilmiyor bence.

Geri
Yukarı