Amatör kulüpte oynamak

dionysus22

Femtopat
Daha fazla  
Esenlikler, futbolu bıraktığım uzun bir süreç oldu ve geri dönüş kararı aldıktan sonra kondisyon olarak toparlamam uzun sürdü fakat şu an gayet iyi duruma geldim. Kaleciyim ve amatör kulüpte forma giyiyorum fakat kulüpte uzundur bulunan, çok iyi olmayan fakat bunun ekmeğini yiyen bir kaleci ve 3 aydır gelen başka bir kaleci ile toplam 3 kişiyiz kaleci olarak kulüpte. Sizlerden tecrübesi olanlardan tavsiye almak isterim, profesyonel olmayı düşünüyorum. Bunun için ne kadar çalışmak gerekirse üstüne gideceğim. Daha bugün hazırlık maçımıza Çaykur Rizespor'dan bir scout geldi, gerçekten kendimi geliştirirsem bunun bir hayal olmadığını düşünmekteyim, fikirlerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum...

Esenlikler, futbolu bıraktığım uzun bir süreç oldu ve geri dönüş kararı aldıktan sonra kondisyon olarak toparlamam uzun sürdü fakat şu an gayet iyi duruma geldim. Kaleciyim ve amatör kulüpte forma giyiyorum fakat kulüpte uzundur bulunan, çok iyi olmayan fakat bunun ekmeğini yiyen bir kaleci ve 3 aydır gelen başka bir kaleci ile toplam 3 kişiyiz kaleci olarak kulüpte. Sizlerden tecrübesi olanlardan tavsiye almak isterim, profesyonel olmayı düşünüyorum. Bunun için ne kadar çalışmak gerekirse üstüne gideceğim. Daha bugün hazırlık maçımıza çaykur Rizespor'dan bir scout geldi, gerçekten kendimi geliştirirsem bunun bir hayal olmadığını düşünmekteyim, fikirlerinizi benimle paylaşırsanız mutlu olurum...

Kesinlikle çok çalışmalısın ve sana yardım edenleri asla geri çevirmemelisin.

Geri
Yukarı