Amazfit verge vs verge Lite

44Nihat07

Kilopat
Akıllı saat arıyorum. Aklımda ve bütçeme uyan mi Watch Lite, verge ve verge Lite var bunlardan hangisi daha iyidir? Kağıt üstünde düz verge bayağı iyi gibi ama kullanımı nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazfit verge en iyisi aralarından.

Amazfit verge kullanıyorum, sorularınızı alabilirim.

Önerir misiniz 450 TL'ye ikinci el alacağım, değer mi sizce? Haylou LS05'i sattım bildiğin bileklik özellikleri var diye. Bunda akıllı saat özellikleri var mı? Bunu 450'ye almak mı mantıklı 600'e GTS 2 mini mi sizce? Şimdiden teşekkürler.

Amazfit verge en iyisi aralarından.

Amazfit verge kullanıyorum, sorularınızı alabilirim.

Hocam selamlar saat üzerinden telefonda çalan müziği değiştirebiliyor musunuz? Bir de verge Lite'nin şarjı 20 vergenin şarjı 5 gün gidiyor diye gözüküyor doğru mu?

509 TL'ye beyaz amazfit verge mi almak yoksa
450 TL'ye siyah Amazfit Verge Lite mi almak?

Hocam selamlar saat üzerinden telefonda çalan müziği değiştirebiliyor musunuz? Bir de verge Lite'nin şarjı 20 vergenin şarjı 5 gün gidiyor diye gözüküyor doğru mu?

Verge al. Lite de verge de kullandım vereg fark atar yani. Verge al.

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet değiştirebiliyorsunuz. Şarjının daha az gitmesinin sebebi Verge'nin ekranının çok daha iyi olması. 5-7 gün arası gidiyor evet. Bence yeterli bir süre. Kısa sürede şarj oluyor zaten. Verge öneririm.

@ÖmerTR @Nowitzer önerileriniz için çok sağ olun verge alacağım fakat indirimi alacağım an bitti sizce yılbaşı indirimi gelir mi yoksa 2.el mi bakmalıyım? Verge şu an en ucuzu 800 tl 550 yi aşmak istemiyorum

Geri
Yukarı