Diğer Amazon 200 TL üzeri 80 TL indirim

Uygunluk durumu galiba yakın zamanda sipariş verilince uygunsuz oluyor, bu linke ilk girdiğimde uygun gözüküyordum şimdi girdim uygunsuz gözüküyor değişen tek şey bu sabah Cloud 2 sipariş vermiştim.

Eki Görüntüle 2162165
Ben de harcayacak bir şey bulamadım şöyle mini bir içecek sepeti yaptım .
Hmm aslında mantıklı, belki ben de içecek alırım ya da ucuz ve sayfa sayısı çok olan kitaplar bulabilirsem onları alırım (iş bankası pahalı geliyor çünkü 30 sayfalık kitabı nasıl 25 liraya satıyorlar anlayamadım).

Sürekli Amazon kullanıyorum. Bu kampanyalardan yararlanmak için tüm iletişim izinlerini de açtım 1.5 yıldır tek bir kampanyadan yararlanamadım. Yeter kapattım izinleri. Bari boşa mail atıp kafa şişirmesin.

Sürekli Amazon kullanıyorum. Bu kampanyalardan yararlanmak için tüm iletişim izinlerini de açtım 1.5 yıldır tek bir kampanyadan yararlanamadım. Yeter kapattım izinleri. Bari boşa mail atıp kafa şişirmesin.
İletişim izinleri olayı yalan.
2020'den beridir -kargo ücretsiz olduğu için- neredeyse her bir ürün için ayrı hesap açtım. Bu indirim -yaklaşık- 30 hesabımdan 5'ine çıktı. Bu hesapların hiçbirisinde iletişim izinlerini kabul etmemiştim.

Burada önemli olan açılan hesapla küçük veya büyük bir ürün almış olmak. Bakınız, aradan dört yıl geçmiş, bu süre içerisinde bir kez dahi indirimsiz kaldığımı hatırlamıyorum.

İletişim izinleri olayı yalan.
2020'den beridir -kargo ücretsiz olduğu için- neredeyse her bir ürün için ayrı hesap açtım. Bu indirim -yaklaşık- 30 hesabımdan 5'ine çıktı. Bu hesapların hiçbirisinde iletişim izinlerini kabul etmemiştim.

Burada önemli olan açılan hesapla küçük veya büyük bir ürün almış olmak. Bakınız, aradan dört yıl geçmiş, bu süre içerisinde bir kez dahi indirimsiz kaldığımı hatırlamıyorum.

Devamlı müşteriyiz yine geliriz diye bizi sallamıyorlar herhalde.

Geri
Yukarı