Amazon 30 dolarak kulaklık seçimi

Makaleler
6
Yer
İzmit
Daha fazla  
Corsair güzeldir 18 dolar kargo parası çıkıyor nedense çok fazla. Kargo sıfırlama yapmayın, yaptırmayın belki ilk siparişiniz ise olabilir ama yinede sadece hesabınızı değil Türkiye'ye kargoları tehlikeye sokarsınız.
Siberia APPLE cihazlar için onu es geçin. Kullanamazsınız.
7H'de aynı şekilde APPLE cihazlar için.

Siberia v2, yapılmış en iyi kulaklıklardan birisidir. :) Arkadaşlarında bir sorun yoktur elbette kişisel ekipman onlara uymamıştır ve çoğunun arkadaşı olması tesadüf. Razer Kraken Pro taksınlar, Siberia v2'ye dua edecekler. :D

Kullanıyorsunuz diye en iyisi o değildir. Öyleyse benim için de Corsair H1500 yapılmış en iyi kulaklıklardan birisidir.

Halbuki değil. Kraken Pro ile SS Siberia V2'yi Skype'de bizzat test ettim, fark ortada. Merak etmeyin sallamıyorum. Hepsi arkadaşım.

Evet kargo ücretini destek talebiyle iptal ettirebilirsiniz. Buna en hızlı kargo da dahil.

İşte onu yazan moderatör insanlara yardımcı olduğunu sanıyor. Ona şikayetimi buradan tekrar yazayım. Kendini haklı falan sanmasın. İlk alışverişte kargoyu siliyorlar. Bundan 1 sene önce minicik mouse için (sensei raw) 50-60 dollar kargo alıyorlardı. Şimdi 10 dolar bile almıyorlar 5-6 dolar. Bunun için biz binlerce maikl atarak yaptık. Bazıları birde gidip hızlı kargoyu ücretsiz yapıyor. Birkaç site vardı böyle bize yardımcı olan. Ne mi oldu onlara ? Türkiye'ye kargoyu kapattılar.

Akif Peköz bu arada Siberia v2 kullanmıyordum daha yeni satın aldım. Siberia Elite kullanıyordum. Ondan daha iyi. USB versiyonu mevcut bende.

50-60 dolarlık kargo ücreti öncelikli olan. Ayrıca tamamen şirkete ait bir durum. Bunu emin olun üç beş kişi yapmıyor Türkiye'de. Ayrıca ürün isterse 5 dolar olsun, hangi kargo olduğuna bağlı ücreti.

Üzgünüm ancak SS Siberia V2 o parayla yapılacak hataların biridir.

Aldığım fiyat zaten oradaki fiyat değil. 80 dolara alternatif yok ayrıca bana sorarsanız Siberia v2 daha iyi kalıyor. Siberia Elite'yide %50 indirimli almıştım. O konuda sıkıntı yok. :D

Eee bize kargo ücretini sildirmememizi söylerken siz gidip ürüne indirim yaptırıyorsunuz. Ne anladık ki biz bu işten?

Bu durumda ben de kulaklığımı övebilirim öyleyse. Aşağıdaki videoyu bizzat çektim. O ses kulaklıktan çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca SS ürünlerine gelecek olursak, diğerlerini de beğenmiyorum. En basit örnek QCK Mousepad. Ne kadar güzel de görünse, ucuz olup büyük de olsa, dokusu daha yumuşak da olsa Razer Goliathus'un yanından bile geçemez. Elimi resmen masada hissediyorum kullanırken. Yani sonuç olarak kullanmadan diğerlerini yermeyin.

Corsair öneririm.

11739706_832486020191820_1968698372_n.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı