Amazon 30 dolarak kulaklık seçimi

Benim ürüne indirim yaptırdığımı kim söyledi ? Ben doğrudan amazondan bile almıyorum. Bilip bilmeden burada adımı karalamayın lütfen. QcK pek iyi değil QcK+'a göre. Sizdeki orange edition olanı. QcK+ en iyi mousepad seçildi defalarca. Razer ise sadece gösteriş ve reklam için uğraşıyor. Merak etmeyin yıllar içerisinde birçok ürün kullandım fanboyluk yapmıyorum. Blackwidow'u severken o fiyata kesinlikle alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Video iyi güzelde driverleri 50mm büyük ihtimalle zaten alınacak ürünlerin birçoğu 50mm driver. Hepsi aynı sesi verir. Ben ürününüze kötüde demedim ayrıca.

Öyleyse sadece kullanıyorsunuz diye herkese onu önermeyin. En iyisi oymuş gibi de davranmayın. Ayrıca tüm ürünleri SS olan bir kişiden zaten diğer markaları önermesini bekleyemem de işte...

Bu kulaklıklardan en iyisi benimde kullandığım HS40 Raptor. Steelseries modelleri bir kere 7.1 değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı