Gıda Amazon 4 al 2 öde kampanyası. Kedi kuru ve yaş mamalarda

Sokakta bulacakları çer çöpten daha yararlı olacaktır. O böbrek rahatsızlıkları çoğunlukla laboratuvarda üretilmiş, kronik hastalıklı ve zerre genetik bağışıklık sahibi olmayan dandik cins kedilerde görülüyor.

Dışarıdaki kedi sizi bile yese birşey olmaz hocam :)

Lider markasının bir ürünü. Ben isimlerini lekeleyeceklerini ve sorun olacağını düşünmüyorum.
Piyasada birçok farklı isimle çok satıyorlar.
Spectrum olsun, Reflex olsun en iyi ürünleri ama bunlara da zararı dokunacak şeyleri koyacaklarını düşünmüyorum.
Hepinize teşekkür ederim. Alıyorum o zaman 👍

Sokakta bulacakları çer çöpten daha yararlı olacaktır. O böbrek rahatsızlıkları çoğunlukla laboratuvarda üretilmiş, kronik hastalıklı ve zerre genetik bağışıklık sahibi olmayan dandik cins kedilerde görülüyor.
Dandik derken hocam? Yani sırf scottish diye hastalıklı diye dandik mi oldu hayvan. Tamam üretiminin desteklenmemesi için alınmaması gerektiğine ben de katılıyorum ama dandik demeniz biraz garip olmuş.

Evinizde kedi besliyorsanız bu yaş mama çok iyi kesinlikle almanızı öneririm.

Bunları da alabilirsiniz.

Ve daha birçok ürün mevcut sayfalarca incelerseniz farklı güzel ürünlerde bulabilirsiniz.

1703328882455.png

Amazon gibisi yok hocam teşekkürler.

N&D'nin tavuklu kedi yaş mamasında %50 tavuk bulunuyormuş. 15 TL'ye göre harika. Gourmet'in yaş mamalarında et oranı %10'u geçmiyor. Satın alırken içeriğine dikkat etmenizi öneririm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı