Amazon 4 gündür aynı yerde olan kargo

Herixa

Hectopat
Merhaba, geçen hafta cumartesi günü yurt dışından bir kaleci eldiveni aldım. Her şey normal gözüküyordu ancak şimdi fark ettim. Kargo çubuğunun ilerlemesine rağmen kargom 4 gündür aynı yerde gözüküyor. Acaba güncellemeyi mi unuttular? -En azından paket şubeden ayrıldı gibi bir mesaj- yoksa, henüz yola çıkmadı mı? Tahmini varış süresi 6 Nisan.

1680439012186.png

Kargo çubuğu derken bahsettiğim şey:

1680439123674.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçen hafta cumartesi günü yurt dışından bir kaleci eldiveni aldım. Her şey normal gözüküyordu ancak şimdi fark ettim. Kargo çubuğunun ilerlemesine rağmen kargom 4 gündür aynı yerde gözüküyor. Acaba güncellemeyi mi unuttular? -En azından paket şubeden ayrıldı gibi bir mesaj- yoksa, henüz yola çıkmadı mı? Tahmini varış süresi 6 Nisan.

Eki Görüntüle 1724306

Kargo çubuğu derken bahsettiğim şey:

Eki Görüntüle 1724311
Hocam kargo takipleri sonradan giriliyor. Ayrıca bu normal bir şey, yurtdışından sipariş vermişsiniz. Tahmini varış süresine denk gelebilir, gelmeyebilir.

Bulunduğunuz bölgeye varış daha orada gözükür merak etmeyin. Zaten takip sistemi otomatik bir şekilde aracın konumuna bağlı olarak güncellendiği için unutma gibi bir sorun yaşamazsınız. Bir sorun olursa da Amazon sizi bilgilendirir gerekli telafiyi yapar.

Hocam kargo takipleri sonradan giriliyor. Ayrıca bu normal bir şey, yurtdışından sipariş vermişsiniz. Tahmini varış süresine denk gelebilir, gelmeyebilir.
Satıcı ile ilgili 1 tane yorum gördüm, ürünler kargoda kayboldu deyip iade sağlıyor daha sonrada daha pahalı fiyata satıyor diye. Bundan ötürü çok çelişkili yaklaşıyorum, o kadar para verdim üstüne iade beklemek istemiyorum.

Satıcı ile ilgili 1 tane yorum gördüm, ürünler kargoda kayboldu deyip iade sağlıyor daha sonrada daha pahalı fiyata satıyor diye. Bundan ötürü çok çelişkili yaklaşıyorum, o kadar para verdim üstüne iade beklemek istemiyorum.
Kargo, Amazon Lojistiğe mi ait?

Alırken Amazon lojistik tarafından gönderildiği yazıyordu. Şu an Ekol'da. Yani kolaygelsin.

Birçok kez Amazon'dan ürün siparişi verdim hem yurt içi hem de yurt dışı birçoğunda kolaygelsin kargomu getirdi ver her seferinde çok ilgiliydiler. Hiç sorun yaşamadım merak etme bir şey olursa da gerekli bilgiyi verir tefiyi yaparlar. Yorumdaki arkadaş fiyatın arttığı bir zamana yani zam dönemine denk gelmiş olabilir. Zaten bu zamanda neredeyse her şeyin fiyatı günlük artıyor.

Geri
Yukarı