PTT Kargo kargoyu 4 gündür aynı yerde bekletiyor

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Ayın 5'inde kargoya verilen kargom, hala Anadolu yakası kargo işlem merkezinde beklemekte. Telefon ile arıyorum fakat kimseye ulaşamadım. Neden bu kadar yavaşlar? Diğer kargo şirketleri pandemi süreci olmasına rağmen en fazla 3 günde ulaştırıyorlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben mouse almıştım bir defasında. Kargom bana ulaşacak olan son şubede 8 gün bekledi. Sonra kuryeye verildi sonra geri döndü derken siparişi iptal etmiştim. Heralde kurye kendisi denedi fareyi. Çünkü başka açıklaması olamaz. 😀

PTT'nin genel numarasından bilgi alamıyorsunuz değil mi?
Genelde şubeler telefon konusunda sorunlu oluyor malesef. Sadece bu firmaya özel bir durum değil.

Şu dönemde kargo olaylarına akıl ermiyor. Benim siparişimde kargoya verildi 10 gün boyunca hiçbir işlem gelmedi ve sonrasında adamlar iade olarak güncelledi ve kargomu geri iade ettiler (ARAS ).Telefonla ulaşmak imkansız gibi bir şey.İmkanınız varsa şubeye gidip bilgi almaya çalışınız . Genel olarak beklemekten başka hiçbir şansımız yok .

PTT'nin genel numarasından bilgi alamıyorsunuz değil mi?
Genelde şubeler telefon konusunda sorunlu oluyor malesef. Sadece bu firmaya özel bir durum değil.
Evet genel munarasından aradım. Şimdi de sitelerinden şikayet oluşturdum bakalım cevap verecekler mi.
Şu dönemde kargo olaylarına akıl ermiyor. Benim siparişimde kargoya verildi 10 gün boyunca hiçbir işlem gelmedi ve sonrasında adamlar iade olarak güncelledi ve kargomu geri iade ettiler (ARAS ).Telefonla ulaşmak imkansız gibi bir şey.İmkanınız varsa şubeye gidip bilgi almaya çalışınız . Genel olarak beklemekten başka hiçbir şansımız yok .
Bulunduğum yerdeki şubede olsa gider alırdım fakat, kargo daha bulunduğum ile bile gelemedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı