Amazon, Aliexpress'ten klavye önerisi

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman alınabilir hocam yorumları güzel gibi. Ayrıca 4000 tane satmış.

Evet sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Bahsettiğim Switch'ler hakkında bilginiz var mı? Klavye 3 pin desteklediği için bazı Switch'ler direkt olarak listemden çıktı zaten ve başlangıç seviyesinde bir klavye yaptığım ve de F/P olması için Outemu Switch'lerden almayı düşünüyorum: Silent ocean ile silent peach arasında kaldım. Zaten sessiz bir Switch arıyordum ayrıca lineer olmaları da benim için daha iyi ama ne kadar gider onu merak ediyorum. Birkaç ay içinde bozulur mu yoksa düzenli kullanabilir miyim?

Evet sorun çıkmaz diye düşünüyorum. Bahsettiğim Switch'ler hakkında bilginiz var mı? Klavye 3 pin desteklediği için bazı Switch'ler direkt olarak listemden çıktı zaten ve başlangıç seviyesinde bir klavye yaptığım ve de F/P olması için Outemu Switch'lerden almayı düşünüyorum: Silent ocean ile silent peach arasında kaldım. Zaten sessiz bir Switch arıyordum ayrıca lineer olmaları da benim için daha iyi ama ne kadar gider onu merak ediyorum. Birkaç ay içinde bozulur mu yoksa düzenli kullanabilir miyim?
Hocam Akko'nun switchlerine bakabilirsiniz. Ancak biraz pahalı 45 tanesi 500 TL'ye geliyor olması lazım. Outemu'nun o modelleri hakkında bir bilgim yok ancak Outemu genel olarak sağlam değil diye biliyorum.

Hocam E Yooso Z686 modeli hakkında bilginiz var mı? Z11 le Fizz 617 aynıydı sanırım. Bu da o tarz bir şey ise almam daha mantıklı olur, 68 tuş olduğundan dolayı.
@Güllaç @Assetto Bağımlısı

Hocam e yooso Z686 modeli hakkında bilginiz var mı? Z11 le Fizz 617 aynıydı sanırım. Bu da o tarz bir şey ise almam daha mantıklı olur, 68 tuş olduğundan dolayı.
@Güllaç @Assetto Bağımlısı

Hocam benim şahsen çok bir bilgim yok. Switch'leri Huano diye biliyorum yani Z11 ile aynı Switch'ler. Ancak @394919 Hocam'da vardı sanırım Z686 o bilgi verebilir.

Evet Huano red Switch var. Redragon alt markasıdır. Bende RGB olmayan buz mavisi ışıklı modeli var. Gayet güzel.

Evet Huano red Switch var. Redragon alt markasıdır. Bende RGB olmayan buz mavisi ışıklı modeli var. Gayet güzel.
Bu fiyat normal midir, yorumlar falan güzel ama emin olamadım fazla ucuz gibi. Swtichler de muhtemelen sorun olmaz, farklı bir switch takacağım zaten.
Herhangi bir sorunu veya kullanımında zorluk çıkaran bir özelliği var mı, yazılımı varsa eğer o nasıl? Ayrıca bu klavyede de outemu soketler var değil mi?

Son düzenleme:
Bu fiyat normal midir, yorumlar falan güzel ama emin olamadım fazla ucuz gibi. Swtichler de muhtemelen sorun olmaz, farklı bir switch takacağım zaten.
Herhangi bir sorunu veya kullanımında zorluk çıkaran bir özelliği var mı, yazılımı varsa eğer o nasıl? Ayrıca bu klavyede de outemu soketler var değil mi?
Outemo ile uyumlu ama şahsen gidipte Huano'yu çıkarıp, Outemo takmazdım.

Outemo ile uyumlu ama şahsen gidip de Huano'yu çıkarıp, outemo takmazdım.

Outemu takmayacağım ktt kang white düşünüyordum ama onu kastetmiştim sanırım bu Outemu soketler belli markaların Switch'leri hariç diğer Switch'lerle uyumlu değiller. Pinleri kalın veya uzun geliyormuş soketlere o yüzden sordum, ama Redragon'un malı ise muhtemelen Outemu soketlere sahiptir.

Outemu takmayacağım ktt kang white düşünüyordum ama onu kastetmiştim sanırım bu Outemu soketler belli markaların Switch'leri hariç diğer Switch'lerle uyumlu değiller. Pinleri kalın veya uzun geliyormuş soketlere o yüzden sordum, ama Redragon'un malı ise muhtemelen Outemu soketlere sahiptir.

Evet 3 pinli zaten. Gateron ve Akko'nun da hem 3 pin, hem 5 pin Switch'leri var. Ona dikkat etsen yeterli.

Geri
Yukarı