Amazon Almanya'dan ekran kartı almak

Poisonkiller

Hectopat
İyi günler, Amazon'dan ekran kartı alındığında vergi, ücretler bizim adımıza mı ödeniyor ve gelmesi kaç gün sürüyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın alım kısmında kargo ve vergiler dahil diye belirtiliyor. Gelmesi ülkeye göre en fazla 1 hafta diye tahmin ediyorum.

Gelmesi 16 Gün sürdü 1 tane Rtx 3050 aldım.Amazon Com Tr üzerinden Amazon Germany satıcısından aldım.Tüm ücreti gümrük kargo vs kartı sipariş verirken ödedim.Ayrıca 1 ayda 5 ten fazla gümrükten ürün geçirmiyolar sizin adınıza haberiniz olsun

APG ile gelirse 3 hafta civarı sürer. DHL veya UPS ile genelde max 5 gün sürer. DHL'in Salı veya Çarşamba verdiğim siparişi Cuma günü teslim ettiğini bilirim.

Ben ekran kartı değil de Amazon.com.tr üzerinden Amazon germany satıcısından sıvı soğutucu almıştım, geç kargoya verilmese 1 haftaya elimdeydi. Kargoya geç verilme durumundan dolayı 12 günde geldi. Aldığım zaman kar falan da yağıyordu o da 2 gün falan geciktirdi süreci. Vergi olaylarını siparişin son aşamasında ödüyorsun.

Gelmesi 16 gün sürdü 1 tane RTX 3050 aldım. Amazon com tr üzerinden Amazon Germany satıcısından aldım. Tüm ücreti gümrük kargo vs kartı sipariş verirken ödedim. Ayrıca 1 ayda 5'ten fazla gümrükten ürün geçirmıyorlar sizin adınıza haberiniz olsun.

Ekstra vergi çıkıyor mu?
Gelmesi 16 gün sürdü 1 tane RTX 3050 aldım. Amazon com tr üzerinden Amazon Germany satıcısından aldım. Tüm ücreti gümrük kargo vs kartı sipariş verirken ödedim. Ayrıca 1 ayda 5'ten fazla gümrükten ürün geçirmıyorlar sizin adınıza haberiniz olsun.

Ekstra maliyet var mı oradaki görünen ilk fiyattan başka?

Geri
Yukarı