Amazon Almanya'dan sıvı soğutma alınır mı?

balikeat

Megapat
Linkteki Arctic Liquid Freezer II - 360 soğutucuyu kargoyla beraber 1600 liraya aldım. Satıcı Amazon Germany olarak gözüküyor. Normalde yurt dışından bu tarz şeyleri garanti durumundan dolayı almak huyum değildir ama bu fiyata bedava geldi. TR fiyatı 2300-2500 arasında geziyor. Arkasında Amazon var diyerek güvenip aldım ama garanti süreçleri vs nasıl işler bilmiyorum. Amazon Germany satıcısından ürün almış olanlar deneyimlerini aktarabilir mi? Arctic markasına da güvenim var açıkçası. Herhangi bir arıza durumunda Arctic global ile de iletişime geçsem yardımcı olurlar mı?

Hiç sıkıntınız olmasın hocam, arkasında Amazon var. Amazon Germany satıcısından gelen ürünlerle Amazon Türkiye ilgileniyor, yanılmıyorsam ürün bozulursa yurtdışına değil Amazon Türkiye'ye gönderiyorsunuz ürünü, para iadesi alıyorsunuz ama onarım desteği yok.

Sıkıntı olmaz hayırlı olsun.
Teşekkürler hocam.

Hiç sıkıntınız olmasın hocam, arkasında Amazon var. Amazon Germany satıcısından gelen ürünlerle Amazon Türkiye ilgileniyor, yanılmıyorsam ürün bozulursa yurtdışına değil Amazon Türkiye'ye gönderiyorsunuz ürünü, para iadesi alıyorsunuz ama onarım desteği yok.
Dediğiniz gibiyse sıkıntı yok hocam. Para iadesi almak elimde bozuk ürünle kalmaktan iyidir en azından.

Global garanti desteği sunan bir marka ise geçerli diye biliyorum.
Yabancıların müşteri memnuniyeti konusunda kafaları farklı çalışıyor. Bir şekilde destek olmaya çalışacaklardır ama bu konuyu bir araştırayım hocam.

Merhabalar uzun zaman geçmiş aradan ama aldınız mı acaba ? Bende almayı düşünüyorum da garanti vs. durumlarından endişe ediyorum.

Geri
Yukarı