Amazon Avrupa kargo gecikmesi

Pxn

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Amazon.com.tr'den Delux EU satıcısı ve Amazon lojistik tarafından gönderilecek olan Delux farem 2 gündür kargoya verilmedi.
Benim anlamadığım Amazon.com.tr satıcısından aldığım ürün 20 saat geçmeden ulaşıyor, şiparişten 2 saat sonra kargolanıyor.
Yani uygun saatlerde şiparişten 2 saat sonra karglama yapabilen Amazon lojistik, nasıl oluyor da 2 gündür 1 ürünü kargoya dahi veremiyor, anlamıyorum.

Benzerini yaşayan var mı? Gerçekten merak ediyorum. Acaba Amazon EU'da böyle problemler mevcut mu? Yoksa TR'ye gelecek ürünler bu kadar uzun süre kargoya verilmiyor mu?

Amazon EU da böyle problemler mevcut ASUS'un anakartını aldığımda 2 gün gecikmeli olarak verilmişti 3. günde yani ama merak etmeyin tahmini teslimat tarihinden 1-2 gün önce kesinlikle geliyor.

Amazon EU da böyle problemler mevcut ASUS'un anakartını aldığımda 2 gün gecikmeli olarak verilmişti 3. günde yani ama merak etmeyin tahmini teslimat tarihinden 1-2 gün önce kesinlikle geliyor.

Tahmini teslim 1 Haziran gözüküyor umarım daha erken gelir, teşekkürler bilgi için.

Geri
Yukarı