Amazon AWS'de hesabımdan 1 dolar para çekildi

kaansecret

Centipat
Amazon AWS'de EC2 ile başlangıç aşamasında ücretsiz diye bildiğim bir web sitesi kurmak istedim. Hiçbir yerde 1 dolarlık ücret tahsis edilecektir diye bir ibare olmamasına ve Free tier diye belirtmelerine rağmen bugün hesabımdan 1 dolarlık bir ücret tahsis edildi. Müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorum İngilizce sayfa çıkıyor, Türkiye ofislerini aramak istiyorum aradığım anda kapanıyor. İadesi mümkün mü bunun acaba? Mümkünse nereye başvurmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kartın doğruğu için çekilip geri yatırılır. Genellikle ücretsiz olan her site yapar bunu en basit örneği Discord mesela 3 ay ücretsiz kodu girdim kart istedi 8TL çekti geri yatırdı.

Hocam kartın doğruğu için çekilip geri yatırılır. Genellikle ücretsiz olan her site yapar bunu en basit örneği Discord mesela 3 ay ücretsiz kodu girdim kart istedi 8TL çekti geri yatırdı.
Hocam az önce faturalama birimiyle görüştüm tahsis edilen tutarın amazon'daki kullanıma ekleyeceklerini ama iade yapamayacaklarını belirttiler. Nasıl bir iş bu anlamadım valla

Hocam az önce faturalama birimiyle görüştüm tahsis edilen tutarın Amazon'daki kullanıma ekleyeceklerini ama iade yapamayacaklarını belirttiler. Nasıl bir iş bu anlamadım vallahi

Hocam genellikle kart doğruluğu için yabancı şirketler 1 dolar çekiyor fakat geri yatırıyorlar. Vallahi anlamadım ücretsiz paketten ayrıyeten özellik filan mı eklediniz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı