Amazon banka kartına izin vermiyor

Hocam zaten yapabilsem böyle bir konu açmazdım değil mi? Ayrıca banka kartıyla her siteden alışveriş yapılamıyor sebebi ise 3D SECURE yani güvenlik doğrulaması istemeden amazon tutarı çekmek istiyor bu sebeple çekemiyordu.

Kredi kartı limiti attırarak çözdüm diğer şeylerle uğraşmak istemedim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Valla İş bankasının bankartını kullanıyorum. Amazon’dan geçen hafta ürün aldım ödemeyi onla yaptım. Dünde ürün aldım hatta bugün geldi onunda ödemesini bununla yaptım. Arkadaşlarımda alışveriş yapıyorlar ben bankanızla veya kartınızla alakalı olduğunu düşünüyorum iyi günler.

Teşekkür ederim hocam bu işlemi nasıl yapabilirim peki? İlk defa öğrendim.
İnternet bankacılığında para transferi ekranından kredi kartınıza para yatırabilirsiniz, veya atm üzerinden. Ancak onun da bir üst sınırı var. Yani 1000 lira limitli karta 5000 tl nakit atıp 6000 liralık işlem yaptırmaz.

İnternet bankacılığında para transferi ekranından kredi kartınıza para yatırabilirsiniz, veya atm üzerinden. Ancak onun da bir üst sınırı var. Yani 1000 lira limitli karta 5000 tl nakit atıp 6000 liralık işlem yaptırmaz.
Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim hocam :) Bu üst limiti deneme yanılma ile mi öğrenebiliriz yoksa herhangi bir teyit alabileceğimiz bir yer var mı? Doğrudan bankama sorsam yanıtlar mı? Başka sorum yok tekrardan çok teşekkür ederim :)
Nasıl çözdünüz bende ziraat banka kartıyla alışveriş yapamamıştım trendyoldan almak zorunda kalmıştım.
Ben kredi kartımın limitini attırarak çözdüm. Banka kartı malesef kabul etmiyor. Sebebi ise banka kartları 3D Secure sistemine göre çalışıyorlar. Bugün deniz bank M.H. ile görüştüm ve teknik ekipteki kişi söyledi. Hangi banka olursa olsun aynıymış. Amazon gibi siteler için K.K. gerekiyor kısacası. Yoksa da konudaki yöntemlerle alışveriş mümkün gibi :)

Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim hocam :) Bu üst limiti deneme yanılma ile mi öğrenebiliriz yoksa herhangi bir teyit alabileceğimiz bir yer var mı? Doğrudan bankama sorsam yanıtlar mı? Başka sorum yok tekrardan çok teşekkür ederim :)

Ben kredi kartımın limitini attırarak çözdüm. Banka kartı malesef kabul etmiyor. Sebebi ise banka kartları 3D Secure sistemine göre çalışıyorlar. Bugün deniz bank M.H. ile görüştüm ve teknik ekipteki kişi söyledi. Hangi banka olursa olsun aynıymış. Amazon gibi siteler için K.K. gerekiyor kısacası. Yoksa da konudaki yöntemlerle alışveriş mümkün gibi :)
Bankaya sorabilirsiniz.

Kartım DenizBank ve amazon.com'dan ürün almak istiyorum fakat banka kartı olduğu için izin vermiyor. Ve alacağım ürünün aciliyeti var yardımcı olabilir misiniz? Kredi kartı ile alırdım da kredi kartlarının limiti dolmuş ve deniz bankı aradım işlem güvenli görünmüyor diye onay vermiyorlar. Kart intertten alışverişe açık. Bu seçeneği eledim.

İntertten alışveriş yapabileceğim bir platform var mı? Papara, ininal vs. sanırım bunlar için de fiziksel kart gerekiyormuş? Benim işimin aciliyeti var biraz. Yardımlarınızı bekliyorum.

Enpara kart tavsiye ederim. 10.000TL kadar limiti var.

Daha da üstünü talep edebilir miyiz hocam? Memnun musunuz? Bende baktım da iyi gibi görünüyor. Herhangi bir güvenlik sorunu yok değil mi?

Limit yükseltme konusunda bilgim yok. Amazon.com'da bunu puana dönüştürüp alışveriş yapabiliyorsun. Onu biliyorum. Güvenlik sorunu olacağını sanmıyorum. Kartı alıp fikirlerini daha sonra yazabilirsin. Tavsiye ederim.

Kredi kartı limitleri bordronuzdaki maaşın en fazla dört katı olabilir. Tüm kredi kartlarınız bir havuzdur. 1000 lira maaş alıyorsanız kredi kartı limit toplamlarınız en fazla 4000 lira olabilir. DenizBank'tan 1000, Enpara'dan 2000, yapı Kredi'den 1000 lira limitli kart alabilirsiniz örneğin. Maaş konusunda uçuk kaçık rakamlar yazmadığınız sürece bordro istemiyorlar. Geliri olmayan veya tespit edilmeyen kişilere ilgili mevzuat gereğince banka inisiyatifinde en fazla 1.000 TL limit kredi kartı verilebilir. öğrenciler de sigortalı olarak çalışmadıkları sürece geliri olmayan kişiler olarak kabul edildikleri için en fazla 1.000 TL limitli kredi kartı alabilir. (Bilgi 2016 senesinden. Bu limit 2020 yılı itibarıyla 1300 veya 1500 lira).

Geri
Yukarı