Amazon.com dan PS4 nasıl getirilir?

Peki kimlik bilgileri falan isteme şansı varmı? Birde posta kodu kısmına bulunduğum bölgeyi yazınca kabül etmiyor. Şimdi sipariş vericem o yüzden fazla soru soruyorum kusura bakmayın.

Yok ne kusuru yardımcı olmak için varız değil mi? Sıkıntı yok yani. :) Hocam ürünü Türkiye'ye göndermeleri lazım. Kimlik bilgileri değil sadece isim, soy isim, adres ve kredi kartı bilgileri o kadar.

Amazondaki kullanıcı adı ile kredi kartındakinin uyuşması gerekiyormu ? Hangi kargo seçeneğini seçmem gerekiyor. Biri uzun süreli biri kısa süreli kargo seçeneği var.

Uyuşması gerekmez. Kargo süresini sen bilirsin. Eğer kısa süreli olanı seçersen biraz daha fazla ücret ödemiş olacaksın 25$-30$ arası. Fakat uzun süreli olanı seçersen 19$ ödüyorsun. Kısa süreli de 2-5 gün arasında gelir. Uzun süreli de 9-16 gün arasında gelir.

Kardeşim şöyle yapalım o zaman sen babanın adına üyelik aç. O şekilde al yada evde senden büyük kim varsa onun adına üyelik aç. Ben hatırlamıyorum kimlik numarası alındığını şaşırdım şimdi.

Kardeşim şöyle yapalım o zaman sen babanın adına üyelik aç. O şekilde al yada evde senden büyük kim varsa onun adına üyelik aç. Ben hatırlamıyorum kimlik numarası alındığını şaşırdım şimdi.

Tamam bilgilerimi değiştirdim. Tc numarası vermemizde bir sakınca varmı. Başımıza bişey gelmesin abi :D. Son olarak ilçe adını nereye yazmam gerekiyo.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı