Amazon.com dan PS4 nasıl getirilir?

Deli Baykuş

Hectopat
Merhaba, bildiğiniz üzere avrupa ülkelerinden elektronik eşya getirmek çoğu kişinin gözünü korkutan bir olay. Bende bu konuda sıkıntı yaşıyorum aslında. Black Friday indirimlerinde bana çok uygun gelen bir PS4 Bundle buldum. Bu ürünü satın almak istiyorum. Fakat internetteki gümrük vergileri ile ilgili yapılan yorumlar gözümü korkuttu. Şimdi ben bu bundle paketini satın almak istiyorum fiyatı 400 dolar ''Ship to Turkey'' seçeneğini seçerek bu ürünü seçtim. Bu ürün için toplam ne kadar gümrük vergisi ve kargo ücreti veririm. Yardımcı olabilicek bir arkadaş varsa çok iyi olur.

Amazon.com: PlayStation 4 Black Friday Bundle - Grand Theft Auto V and The Last of Us Remastered: Video Games

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışından şuan için PS4 getirmek mantıksızlık. Hem garanti yok hem Türkiye fiyatıyla bir farkı yok. Bence sanayi bakanlığından onaylı garanti bile olsa Türkiye'den almak daha mantıklı.

Kardeşim link bundle için değil. Normal boş Ps4 için. Ayrıca burada sanayi bakanlığından onaylı Ps4'ler 1100 TL civarı. Buradan alman mantıklı.

Kardeşim ödemeyi usd seç al. Usd seç çünkü amazonun döviz kuru çok yüksek Hiç bir sorun çıkmadan evinde olur. Merak etme amazon.com en güvenilir ve zamanında teslim eder. Gümrükte de takılmaz zaten. Takılmadığı içinde 60 gün içinde senden aldığı fee deposit ücretini geri kartına yatırır.

Kardeşim ödemeyi usd seç al. Usd seç çünkü amazonun döviz kuru çok yüksek Hiç bir sorun çıkmadan evinde olur. Merak etme amazon.com en güvenilir ve zamanında teslim eder. Gümrükte de takılmaz zaten. Takılmadığı içinde 60 gün içinde senden aldığı fee deposit ücretini geri kartına yatırır.

Kargo ücreti ne kadar oluyo. Kart benim adıma olmadığı için herhangi bir sıkıntı çıkarmı? Kargo seçeneğini ne seçmem gerekiyor. Birde amazonda posta kodunu kabül etmiyor. Amerikada bir bölgenin adresi çıkıyo bu sorunu nasıl çözebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı