Amazon.com Ödeme Sorunu

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
AralGame Promotör
IMG_8380.JPG

Arkadaşlar siparişi bugün içerisinde saat 12 civarında verdim. Ama daha sonra bildirim geldi ve ödemede sorun olduğunu söyledi daha sonra ise dolarla ödeme yapıcağım için dolar hesabı oluşturup hesabıma alıcağım ürün tutarında dolar yükledim, siparişim yine onaylanmadı. En son kredi kartıma parayı atıp oradan denedim ve 8 saattir attığım fotoğraftaki ekran var. Yanlış yaptıgım bir şey mi var arkadaşlar ? Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
E-mailine bakarsan neden olmadığı konusunda bir fikir sahibi olabilirsin. Büyük olasılıkla kartını doğrulayamıyorlar.

Aynen maaş kartını tanımlayamadılar, sonra kredi kartıyla denediğimi söyledim. Şuanda ne aşamada kartım tanımlandımı veya yine iptal olucak bişeymi yaptım bilmek istiyorum.

Aynen maaş kartını tanımlayamadılar, sonra kredi kartıyla denediğimi söyledim. Şuanda ne aşamada kartım tanımlandımı veya yine iptal olucak bişeymi yaptım bilmek istiyorum.

Ben de Google' a ödeme için Banka Kartı kullanmıştım. Kart doğrulanamamıştı. Kredi kartı işe yaramıştı. Sizinki de aksi bir şey yazmadıysa ödenip sipariş işleme alınmış olabilir

Ben de Google' a ödeme için Banka Kartı kullanmıştım. Kart doğrulanamamıştı. Kredi kartı işe yaramıştı. Sizinki de aksi bir şey yazmadıysa ödenip sipariş işleme alınmış olabilir

IMG_8367.JPG

Bu görselde ki mail geldi. Cevabınız için teşekkür ederim. Bide adresimi mahallesi yazıcağıma “mahhlesi” yazdım bu sıkıntı olurmu ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı