Amazon.com Para iadesi

3 iş günü içinde gelmesi lazım. Ben sıvı soğutucuyu aldıktan 2-3 ay sonra hiç bir talebim olmamasına rağmen gümrük bedelini kartıma geri yüklediler. Sabırlı olun stres yapmayın :)
Merhaba ben Amazon dan iki ürün iptal ettim para deniz banka yatmış gözüküyor fakat nakit limit aynı gelmedi parae nasıl durduysa hiç yükselme yok peki Amazon diyo yatırdık dekont bile gönderdiğini dahil e-mail olarak gönderdiler ama para Yok Deniz bank mi sorun yapıyor tamam da Amazon yoladi eyvallah ama para nerde limit aynı ya.
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar param yaklasık 10 günde geldi. Saolun
Merhaba bana Bilgi verirseniz sevinirim ben amazon'dan ürünü iptal ettim para deniz banka yatmış gözüküyor ama limite yok para yok ya, yaklaşık 2 gün aynı şey bakıyorum yatmış sadece 338 ve 288 ama neyi cekiyim ki para yok Amazon dekont transkript bile yoladi biz yatırdık diye acaba banka mi kulsniyo yatar Miki para ya strese girdim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı