Amazon.com'dan İninal Para İadesi

Burada bilgi mi verilmiş? Burada bir şey öğrenmeye çalışıyoruz, millete anca nasıl laf sokarız diye düşünün anca. Geri ödemeni Ininal cüzdan üzerinden gösterir misin?
Yaklaşık 6 ay önce aldım. Neden bu konuda yalan söyleyeyim ki?

Asıl laf sokmaya çalışan sensin kusura bakma. Ben YANLIŞ BİLGİ VERME gibi bir emirde bulunmadım. Kibar yaklaştım ancak sert karşılayan sen oldun.

Araştırma yaptım zaten. Fakat burası bir yardım forumu istediğim gibi yardım isteyebilirim sen de buna karışamazsın. İkincisi ise amazon'un kendi canlı desteği de ininal konusunda sıkıntı yaşadıklarını söylüyorlar.

Senle konuşmuyorum ki @ZubizukTumTum ile konuşuyorum? Üstüne niye alınıyorsun? Düzgün konuş önce, gidip Ininal gibi çöp bir sistemi kullanıyorsunuz sonra burada millete laf yapıyorsunuz. Annene babana söyle bir daha onların kartını kullan sanal kart oluşturup bu da benden sana tavsiye olsun.

@SypeR, Ininal kartina mi iade aldın?
Evet, Ininal kartıma iade aldım.

Ininal karta geri iade alınmasının mümkün olacağını sanmıyorum, teyit etmek için sordum. Çünkü Ininal kartta online işlem(Havale gibi) yapma yetenekleri yok.
Havale gibi şeyler ile iade yapılmıyor. Transaction ID denen birşey var. Bunun üzerinden işlemin iadesi yapılıyor.

Burada bilgi mi verilmiş? Burada bir şey öğrenmeye çalışıyoruz, millete anca nasıl laf sokarız diye düşünün anca. Geri ödemeni Ininal cüzdan üzerinden gösterir misin?
131cecca-2ff1-4b9f-a9db-f98f8b1e8d46.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı