Amazon.com siparişim iptal edildi

Aynen hocam bana da özür olarak kargo ücretinizi geri ödeyelim dediler. İnşallah dediğiniz gibi bir durum olmaz ya yanlışlık olmuş falan düzelteceğiz dediler çünkü, hayırlısı bakalım ilkleri yaşıyoruz resmen. 😄
keşke banada öyle deselerdi. Hocam siz tam olarak ne yazdınızda kargo ücretinizi ödeyelim dediler? 15 gündür uğraşıyorum Amazon'un cömert tarafını göremeyen bir benim sanırım. Hep sorry morry diyerek geçiştiriyorlar.

Son düzenleme:
Keşke bana da öyle deselerdi. Bana kargo falan demediler merak etme halledeceğiz biz dediler resmen. Hocam siz tam olarak ne yazdınızda kargo ücretinizi ödeyelim dediler? 15 gündür uğraşıyorum Amazon'un cömert tarafını göremeyen bir benim sanırım.

Hocam işte ürünümün iptal edildiğini fakat Aramex'e baktığım zaman hala orada olduğunu falan söyledim yer yer zaman zaman tarif ettim dedim hangisi doğru yani iptal mi ettiniz verdiniz mi diye şöyle ben atayım direk yazın isterseniz sizde.

"Hello. My order has been canceled today after shipped two days ago. When i checked out "track order" it says package is undeliverable at 1.35 pm on New York but after that i mean at 2.17 pm on Chicago it says "package received by carrier.". Is it canceled or delivered to Aramex I didn't understand that. I'm waiting for 2-3 week for this."

Dostum kötü bir haberim var. Sanırım müşteri hizmetlerinin birbirinden haberi yok. Dün konuştuğumda merak etmeyin ürününüz kargolandı demişlerdi, bugün ise kargoda kaybolmuş, para iadesi yapalım dediler. Sözde 26 Şubat'ta ürün bana teslim edilecekti :D 25 Şubat'ta anca kargoya verebildiler. Amazon'sun sen ya. Kargoda aksaklık çıkabilir anlarım ama bu durum farklı. Biri diyor varış tarihi belli değil, öbürü diyor kargonuz yolda. Sonra bir daha yazıyorsun net bir cevap verin diye ürününüz kargoda kayboldu diyorlar. Yazmasak temiz 1 ay daha beklerdim. Neyse sana tavsiyem tekrar iletişime geçmen ve net bir cevap alana kadar konuşman. Umarım senin kargon sorunsuz bir şekilde ulaşır.

Dostum kötü bir haberim var. Sanırım müşteri hizmetlerinin birbirinden haberi yok. Dün konuştuğumda merak etmeyin ürününüz kargolandı demişlerdi, bugün ise kargoda kaybolmuş, para iadesi yapalım dediler. Sözde 26 Şubat'ta ürün bana teslim edilecekti :D 25 Şubat'ta anca kargoya verebildiler. Amazon'sun sen ya. Kargoda aksaklık çıkabilir anlarım ama bu durum farklı. Biri diyor varış tarihi belli değil, öbürü diyor kargonuz yolda. Sonra bir daha yazıyorsun net bir cevap verin diye ürününüz kargoda kayboldu diyorlar. Yazmasak temiz 1 ay daha beklerdim. Neyse sana tavsiyem tekrar iletişime geçmen ve net bir cevap alana kadar konuşman. Umarım senin kargon sorunsuz bir şekilde ulaşır.
Sizin adınıza üzüldüm hocam hayırlısı olsun. Artık her gün mail yazıyorum net bir cevap alana kadar hala güncellenmedi çünkü uçakta gözüküyor kargo. Büyük ihtimal benimkide iptal ama görelim bakalım 1 ay oldu resmen yahu. Düşünüyorum Newegg'den falan mı alsam diye onda da yine ilkler olur herhalde bize. 😃

Sizin adınıza üzüldüm hocam hayırlısı olsun. Artık her gün mail yazıyorum net bir cevap alana kadar hala güncellenmedi çünkü uçakta gözüküyor kargo. Büyük ihtimal benimki de iptal ama görelim bakalım 1 ay oldu resmen yahu. Düşünüyorum Newegg'den falan mı alsam diye onda da yine ilkler olur herhalde bize. 😃

Kardeşim sana Amazon'dan laptop alınmalı mı konusunda yazmıştım orada geldiğinde görüşlerimi belirteceğim demiştin iptal konusu açmışsın acaba geldi mi gelmedi mi merak ettim cevaplarsan çok sevinirim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı