Amazon.com.tr kargo takip sorunu

Makaleler
1
Yer
Ankara
Amazon.com.tr üzerinden satıcısı ve göndericisi amazon.com.tr olan ürün siparişim kargoya(Kolay Gelsin) verildi. Sipariş detaylarında belirtilen kargo takip numarasını Kolay Gelsin'in kargo takip sayfasına yazdığımda "Girdiğiniz numara ile kayıtlı gönderi bulunamadı" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

Amazon.com.tr üzerinden satıcısı ve göndericisi amazon.com.tr olan ürün siparişim kargoya(Kolay Gelsin) verildi. Sipariş detaylarında belirtilen kargo takip numarasını Kolay Gelsin'in kargo takip sayfasına yazdığımda "Girdiğiniz numara ile kayıtlı gönderi bulunamadı" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?
Bunu söylemekten bıktım ama adamların 18 saat falan aktif canlı desteği var. Amazon'u ülkemizdeki diğer çöpten bozma alışveriş siteleriyle karşılaştırmayın. Arayın ve ya canlı sohbete yazın işinizi halletsinler.

Öncelikle sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Amazon müşteri hizmetlerine durumdan bahsettim ve gelen cevap sizlerin söylemiş olduğu gibi. Sanırım Amazon.com.tr'yi Hepsiburada, Trendyol vs. şirketler ile aynı kefeye koymakta hata ettim.
Kontrol ettiğinizde hata mesajı alırsanız lütfen endişe etmeyiniz.

Bu durum Ekol Kargonun henüz takip numarasını sistemlerinde güncellememiş olması ile ilgilidir.

En geç bir sonraki iş günü içerisinde takip numarası güncellenmektedir ve hata mesajı sistemden kaldırılmaktadır.

Geri
Yukarı