Amazon Kargo Süresi Sorunu

Castle444

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'dan 15 Mayıs 2016 tarihinde Razer Deathadder mouse siparişi verdim ve kargo takibinden i-parcel isimli firmaya verildiğini öğrendim ve Amazon rehberi'ni incelemem sonucunda biraz yavaş bir şirket olduğunu öğrendim. Bir kaç gün sonra expect to ship tarihi en geç tarih olan 2 Haziran seçildi. Düne kadar Amazon'dan ses çıkmadı ve şans eseri kargo şirketinin sitesine girdiğimde şehrime ulaştığı yazıyordu.

İlk başta anlam veremedim 23'ünde şehire varan bir ürünün neden Haziran 2 de evime ulaşacağına ve bugün baktığımda bir anda 1 hafta şehrinizde bekletilecek ibaresi çıktı bu bekletmeyi sırf süreyi tutturmak için mi yapıyorlar yoksa neden durduk yere 1 hafta bekletilsin ki ve ayrıca Amazon'un orders kısmında garip bir şekilde hala on the way yazıyor Amazon live chat her seferinde güncelledik demesine rağmen gözükmüyor. Aynı ürünü sipariş veren tanıdıklarım (benden 4 gün sonra ) bugün mouse'u eline ulaştı bana yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ürünü ben de aldım. Bende de tanıdıklarınız gibi bekleme olmadı. Bazen ürünü bekletme yapılabiliyormuş. Bu gümrükle ilgili bir olaymış. Benim elime 1 hafta erken ulaştı. Size de benimki gibi olacak diye bir şey yok. Oradaki tarih zaten tahmini tarihtir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı