Amazon.com'dan Alınan Corsair Ürününde Türkiye'de Garantisi Olur mu?

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Amazon.com'da almak istediğim ürün indirime girdi, acaba buradan alsam bir sorun ile karşılaştığımda TR'de garantiye göndermem mümkün olur mu? Olmaz ise Global garanti kapsamında başımı ağrıtır mı, yoksa Corsair garanti konusunda bazı avantajlar sağlıyor mu?

Alacağım ürün: https://www.amazon.com/CORSAIR-Void-Wireless-Gaming-Headset/dp/B0748N6796

Hocam yanlış bilmiyorsam garantiye TR'den veremiyorsunuz. Yani onarıma almıyorlar. Sıkıntı olursa Amazon'a başvurup ürün iadesi ya da ürün değişimi yapabilirsiniz. :)

Letgo dan corsair marka 3lu ve rgb li kasa fani aldim. Arkadas amazon dan almis fanlari. Ben fanlari taktim baglantilari yaptim kasayi calistirdim ve kasadan dumanlar yukseldi :) soyle bir baktim ki fanlarin rgb'i kontrolcusu yanmis. Direkt olarak corsair'e mail attim durumu izah ettim. Adamlar sorgusuz sualsiz bana 2 gun icinde yeni rgb kontrolcusu gonderdiler. Ben tabii nasil yapilir ne yapmak gerekir diye videolar izledim dedim ki bu sefer yapicam. Tekrar denedim yeni gelen rgb kontrolcusude yandi :) bir daha yazdim dedim boyle boyle su videoyu izledim onda calisti bende calismadi. adamlar bana bir kez daha gonderdiler rgb kontrolcusu ve dogru baglanti seklini gosteren video linkleri attilar. Suan sorunsuz kullanmaktayim.

Letgo dan corsair marka 3lu ve rgb li kasa fani aldim. Arkadas amazon dan almis fanlari. Ben fanlari taktim baglantilari yaptim kasayi calistirdim ve kasadan dumanlar yukseldi :) soyle bir baktim ki fanlarin rgb'i kontrolcusu yanmis. Direkt olarak corsair'e mail attim durumu izah ettim. Adamlar sorgusuz sualsiz bana 2 gun icinde yeni rgb kontrolcusu gonderdiler. Ben tabii nasil yapilir ne yapmak gerekir diye videolar izledim dedim ki bu sefer yapicam. Tekrar denedim yeni gelen rgb kontrolcusude yandi :) bir daha yazdim dedim boyle boyle su videoyu izledim onda calisti bende calismadi. adamlar bana bir kez daha gonderdiler rgb kontrolcusu ve dogru baglanti seklini gosteren video linkleri attilar. Suan sorunsuz kullanmaktayim.

Sorun sende değil fanlarda bence. Bende bu konuyu açtıktan birkaç gün sonra SP120 fanlarımın 2 tanesini garantiye gönderdim. Kısa sürede değişimi oldu. Fanlar genetik arızalı olarak üretilmiş ve piyasaya çıkmış. Fark edilenleri hemen değiştiriyorlar nerede garantisi olduğu hiç fark etmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı