Amazon.com'dan kitap nasıl uyguna alınır?

WhatsTheMatter

Hectopat
Amazon.com'dan (Amerika'dan) kitap alacağım. Kitap 43.57, kargo 23.01 dolar. Satın almadan önce tavsiye verebilir misiniz? Bu kargoyu daha ucuza getirmenin yolu var mı, kupon ve saire ile? Ve de hangi kargo firmasıyla getiriyorlar?

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Free trial için debit Card kabul ediyorlar mı ve siparişi verdikten sonra Prime'ı iptal etsem bir sıkıntı olur mu?

Kullandıktan sonra iptal edebiliyorsun. Zaten ilk Prime işlemi yaptığında 1 ay ücretsiz diye bildiriyor. Siparişi verdikten hemen sonra bile iptal etsen sana yine 1 aylık süreyi veriyor.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi verme, Prime varsa belli bir tutarın üstünde ücretsiz kargo olur dilediğin ülkeden alışveriş yaparsın.
Quora'da şöyle bir bilgi var.
"Amazon Prime is applicable only for local shipping within the country or region you subscribe it."

Siz ABD'den Prime üyeliğiniz ile kargo ücreti ödemeden bir şey sipariş ettiniz mi veya edene şahitlik ettiniz mi hiç?
Peki o zaman ben neden prime üyeliğim ile Amerika'dan kulaklık almak istediğimde kargo ücreti çıkıyor?
Sizin Prime üyeliğiniz .com.tr'den mi yoksa .com'dan mı?

Son düzenleme:
"Amazon Prime is applicable only for local shipping within the country or region you subscribe it."

Siz ABD'den Prime üyeliğiniz ile kargo ücreti ödemeden bir şey sipariş ettiniz mi veya edene şahitlik ettiniz mi hiç?

Alacağı kitap Türkiye'de yoksa satıyıcı Amazon Germany seçer oradan alabilir demek istedim ben.

Türkiye üyesiyim ama daha önce Amerika'dan kulaklık almak için araştırma yaptığımda ücretsiz kargo olmadığını ve ücretsiz kargo hizmetinin üye olunan ülkeye özel olduğunu gördüğüm için istediğim ürünü alamadım.
Alacağı kitap Türkiye'de yoksa satıyıcı Amazon Germany seçer oradan alabilir demek istedim ben.
Konuyu tam okumadan yorum yapıyorsunuz ve başka insanlara yanlış bilgi verme diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı