Amazon.com'dan Makas Almak

Red-ish

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Tabiki bende ilk önce iyi misin diye soracaktım fakat birkaç gün önce hepsiburada dan uç aldığım için sormuyorum[emoji2] . Her neyse, bende yurtdışından kırtasiye olmasada bazı teklonojik şeyler aldığım için az çok biliyorum. Normalde yurtdışından özellikle bıçak vb. almanız yasak. Fakat anladığım kadarıyla bu makas küçük ve çok kesici ve zararlı değil bu nedenle belki takılmayabilir. Ayrıca satıcı pakete makas yazmassa daha iyi olur. Fakat yinede tam emin değilim ayrıca gümrüğe takılan mallar geri gönderilebiliyor. Siz yinede başkalarına da danışın fakat bence takılmaz
Umarım yardımcı olur
İyi alışverişler [emoji2]

Merhabalar. Tabiki bende ilk önce iyi misin diye soracaktım fakat birkaç gün önce hepsiburada dan uç aldığım için sormuyorum[emoji2] . Her neyse, bende yurtdışından kırtasiye olmasada bazı teklonojik şeyler aldığım için az çok biliyorum. Normalde yurtdışından özellikle bıçak vb. almanız yasak. Fakat anladığım kadarıyla bu makas küçük ve çok kesici ve zararlı değil bu nedenle belki takılmayabilir. Ayrıca satıcı pakete makas yazmassa daha iyi olur. Fakat yinede tam emin değilim ayrıca gümrüğe takılan mallar geri gönderilebiliyor. Siz yinede başkalarına da danışın fakat bence takılmaz
Umarım yardımcı olur
İyi alışverişler [emoji2]

Teşekkürler :) Çoğu insan garipsiyor bu kalem/kırtasiye hayranlığımı. Hatta bazen saçma sapan hakaretlere uğradığım oluyor arkadaşlarım arasında. Her neyse , Çok ufak bir makas olduğu için ve kalem görünümlü olduğu için çoğu kişi sorun olmaz diyor. Hayırlısı artık , yapaacak birşey yok. Ama takılırsa oturur 5 yaşındaki çocuk gibi ağlarım cidden , çok güzel bir makas çünkü. :(

Espri yapayım dedim. Amazon'dan makas almak. :D Saygı duyarız ilginç insanlar da az değil :D

:D :D Çokta ilginç birşey değil aslında. Türkiye'de mi böyle bilmiyorum ama Japonya , G.Kore gibi Asya ülkeleri ve Birleşik Krallık gibi Avrupa ülkelerinde çok popüler bu kırtasiye ürünleri/malzemeleri. Bu arada bu Amazon kırtasiye konusunda pek güzelmiş. Daha önce birkaç ayakkabı/elektronik alışverişim dışında başka bir alışverişim olmamıştı. Bunu da alacağım ayrıca , pek güzel. :D Amazon.com : Cute Characters Sticky Note Collection(dog) : Office Products

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı