Amazon.com'dan PC Toplama

deGGa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi Amazon.com'dan bilgisayar topladım. Ortalama Türk Lirası'na çevirince 2.300 TL gibi bir fiyat çıktı.
  1. Kargo ve gümrük vergisi varmış bunlarla beraber ne kadar eder?
  2. Amazon.com'dan bilgisayar toplanır mı?
  3. Amazon.com güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi Amazon.com'dan bilgisayar topladım. Ortalama Türk Lirası'na çevirince 2.300 TL gibi bir fiyat çıktı.
  1. Kargo ve gümrük vergisi varmış bunlarla beraber ne kadar eder?
  2. Amazon.com'dan bilgisayar toplanır mı?
  3. Amazon.com güvenilir mi?
Kasayı ülkemizden almanı tavsiye ederim. Kasaların gümrükden geçerken sıkıntı çıkarabildiklerini duymuştum yine de biraz daha araştırmakta fayda var.

Kasa dahil gümrükten geçerken hiçbir parçandan sıkıntı yaşamassın hepsi geçer. Gümrükten sadece telefonlar yani gsm özelliği olan cihazlar ve kesici aletler geçirilirken sıkıntı oluyor. Üyelik açıyorsun ürünlerin Türkiye'ye gönderildiğinden emin ol orada yazıyor bu ürün ülkenize gönderiliyor veya gönderilmiyor diye. Vergi konusunda gelince de sepeti oluştur en son ödeme kısmına geldiğinde vergi miktarını otomatik olarak yansıtıyor sen hiç bir şeyle uğraşmıyorsun. Site gayette güvenilir hatta global anlamda müşteri memnuniyetine en fazla önem veren firmadır amazon. Tavsiye olarak satıcının Amazon olmasına dikkat et işlemlerini kolay halledersin. Ayrına 49£ üzerine kargo ücreti yok.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (59).png
    Ekran Görüntüsü (59).png
    152,6 KB · Görüntüleme: 91
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı