Amazon.de gift card satın alma

o_ulcan

Kilopat
Normalde Amazon sitesinin Amerika versiyonunu kullanan biriyim. Fakat kasımdan sonra Amazon'un Almanya versiyonuna Türkçe'nin gelişi ile bu siteyi kullanmak istedim. Ama ne zaman almaya çalışsam ödemeniz reddedildi, gözden geçirin gibi hatalar alıyorum. 3-4 kere mailleştik hala çözüm bulamadılar en son müşteri hizmetlerini aradım. Onlar da gift kard almamı söylediler ama gift kard bölümüne girince Türkiye'deki kullanıcılarımız için gift kart alımı henüz aktif değildir gibi bir yazı geliyor. Bu yazıyı müşteri hizmetlerine aktardım. Böyle yazsa bile alabilirsiniz veya alamazsınız demedi. Sadece nereden alacağımı tarif etti. Şimdi alsam kullanamazsam ne olacak? Almak istediğim ürün indirimde bu indirim bitmeden önce almak istiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten, daha önceden .de sitesinden gift card almış olan var mı?

Alacağım ürün;
Samson C01UPRO USB-Mikrofon: Amazon.de: Musikinstrumente

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı