Amazon.de Ürün Türkiye'ye Teslim Edilemiyor

Excamper

Kilopat
Amazon.de'den kasa alacağım Türkiye'de olmadığı için ancak bir problemle karşılaştım :

Ürünün sayfasında ürünün Türkiye'ye teslim edilemeyeceği yazıyor.

.
301845-042a3dc7bda62ffa4231912ff97a284d.jpg

ancak satın al kısmında ise bir sorun ile karşılaşmadım.

301846-528d9daa89e9d5f62f91cd05889674c4.jpg

Şimdi ben bu ürünü satın alsam elime ulaşır mı ?

Dosya Ekleri

• kasa.JPG
    kasa.JPG
    68,1 KB · Görüntüleme: 234
  • kasaa.JPG
    kasaa.JPG
    15,5 KB · Görüntüleme: 220
Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon.de ve Amazon.com üzerinde bazı ürünlerin sayfasında ürünlerin gönderilemeyeceği yazabilir. Ancak sepete ekleyip alışverişe devam edince ürünler genellikle gönderiliyor. Yani sepete ekleyip devam edebiliyorsanız, ürün elinize ulaşır. Bu şekilde çok alışveriş olmuştu.

Alamazsınız, en son kısımda uyarı verir vermezse elinize ulaşır. Amazon.com International'de daha fazla ürün oluyor belki orada vardır ama yüklü bir kargo ücreti çıkar.

Maalesef Amazon.de kısmında ürün yelpazesi biraz dar.

Amazon.de ve Amazon.com üzerinde bazı ürünlerin sayfasında ürünlerin gönderilemeyeceği yazabilir. Ancak sepete ekleyip alışverişe devam edince ürünler genellikle gönderiliyor. Yani sepete ekleyip devam edebiliyorsanız, ürün elinize ulaşır. Bu şekilde çok alışveriş olmuştu.

Teslim edilemez yazan hiç bir ürünün sepete düşünce geçtiğini görmedim. Buna istinaden ''Amerikadan iste'' tarzı bir site aracılığı ile alabilirsin.

Teslim edilemez yazan hiç bir ürünün sepete düşünce geçtiğini görmedim.
Yanlış görmüşsünüz. Ürünün Türkiye'ye gönderimi olmamasına rağmen sepete ekledikten sonra birçok alışverişim onaylandı ve ürünleri teslim aldım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı