Amazon.de'den ekran kartı almak

BrokenNecklace

Hectopat
Daha fazla  
Hocam ben de yurtdışından 1060 almayı düşünüyorum ama neredeyse hiç bilgim yok. Yardımcı olur musunuz? Amazon.de 'de 276 Euro fiyat, ücretsiz kargo yazıyor. Ödeyeceğimiz tutar 276*(güncel Euro kuru) mu yoksa ayrıca KDV de hesap ediliyor mu? Garanti işi nasıl oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü sepete ekleyip en son ödeme onay aşamasına kadar gidin. Ne kadar ödeyeceğinizi görürsünüz ve sadece Amazon'un kendi sattığı ürünlerde Türkiye'ye ücretsiz kargo oluyor. Ürün linki atarsanız daha fazla şey söyleyebilirim. Bunun dışında garantisi aldığınız ürüne göre Amazon'dan oluyor. Bir sıkıntı çıkarsa Amazon ile iletişim kurmanız gerek. Ben daha önce Amazon.de'den alışveriş yapmadım hep direk US'den alıyordum ama bu sefer öyle yapmadım. He US'den yapınca garantiyle ilgili sadece bir kez başıma bir olay geldi o da zamanında G930 almıştık ama kablosuz kullanımda çok cızırtı yapıyordu. Amazon'un desteğine başvurduk ve video attık bununla ilgili. Bize direk yenisini yolladılar. Ben Amazon'a herhangi bir Türk firmasının garantisinden daha çok güveniyorum bu olaydan sonra.

Saticisi amazonsa vergi, kargo, gumruk hepsi dahil fiyat oluyor 276 euro zaten ayrica odeme gerekmiyor. Turkiye'den alir gibi siparis verebilirsiniz kapiniza kadar sorunsuz gelir. Ama sadece saticisi Amazon'sa ona cok dikkat edin. Dediklerim sadece amazon.de icin gecerli .com'u bilmiyorum.

Bahsettiginiz kart MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1 6GB DDR5 RAM 192bit ise en erken 2 en gec 5 haftaya stoklara gelir yazmislar. Amazonda kart kalmamisti zaten sasirdim siz soyleyince.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı