Amazon.de'den Ekran Kartı Almak

muhammedd

Kilopat
Makaleler
3
Türkiye'de ekran kartı fiyatlarının inanılmaz bir raddeye gelmesi nedeniyle Amazon.de'den ekran kartı almak istiyorum. Almayı düşündüğüm ürün: https://www.amazon.de/dp/B01KHWOAR4/ref=dp_cerb_2 232 Euro an itibariyle 1632 TL. Bu fiyata Türkiye'de 1050 Tİ satılıyor. Aklımda birkaç soru var. İlk defa yurt dışından alışveriş yapacağım. Tahmini kaç günde gelir? Bu zamana kadar sıkıntı yaşayan oldu mu? Garanti durumu nedir? Gümrük vergisi alınıyorsa ortalama ne kadardır? Son olarak adres bilgilerini girerken dikkat etmem gereken bir nokta var mı? Türkiye'de normal bir siteden alışveriş yaparmış gibi mi adresi yazmalıyım?
Sanırım paylaştığım ürün şuanda stoklarda yok. https://www.amazon.de/GeForce-FBA_G..._rd_t=40701&psc=1&refRID=BAVBEV4JS1HBCVV1T9D4 Bu ürün nasıl? Teslimat tarihleri bu şekilde. Fiyat sizce nasıl?
Ödeme için seçilen para birimini Euro seçersem 219,44 Euro yani 1.542,43 Türk Lirası yapıyor ve daha ucuza geliyor. Kartımdaki para Türk Lirası olduğu için bir problem çıkar mı? Yoksa Euro seçeyim mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı5.PNG
    Ekran Alıntısı5.PNG
    13,5 KB · Görüntüleme: 118
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 82
  • Ekran Alıntısış.PNG
    Ekran Alıntısış.PNG
    10,1 KB · Görüntüleme: 75
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    3,3 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleyen: Moderatör:
Ödenen vergi katıldığında Türkiye'den daha pahalıya gelecektir.
Yani Amazon.de'den ekran kartı almayı önermiyor musunuz? Yoksa başka kartlar daha ucuza alınabilir mi? MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI Gaming 4G 4GB 128 bit GDDR5 Fiyatı Bu fiyata bu kartı önerir misiniz? Fiyatlar geçekten çok uçtu. O yüzden yurt dışından almak istemiştim.
Ödenen vergi katıldığında Türkiye'den daha pahalıya gelecektir.
Galax Nvidia GeForce GTX1060 OC 3GB 192Bit DDR5 (DX12) PCI-E Fiyatı 450 lira farkla bu kart alınır mı?

Nanokatalog ile ilgili tek sıkıntı tedarik süresi. Acaba bu kart depoda var mı? Ben sabırsız birisiyim. 6-7 gün içinde geleceğinin garantisini verirler mi acaba? Genelde depoda olan ürünler 2 gün içinde teslim ediliyormuş ama depoda yoksa 15-30 gün arası bekleyemem.
Inno3D GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 Ekran Kartı N106F-5SDN-N5GS - Nanokatalog
Bunu düşünebilirsiniz 6 GB. Öte yandan ithalatçı garantili firma haberiniz olsun. 450 lira farka kesinlikle değer bir oyunda medium de oynarken bu kart ile ultra' da oynadığınızı düşünün. Arada oldukça performans farkı var.
Canlı Destek Hattı kapalı olduğu için bilgi alamıyorum. Zotac GeForce GTX 1060 PCIe 3GB GDDR5 Ekran Kartı ZT-P10610E-10M - Nanokatalog Aslında stoklarda varsa bu ürünü alabilirim. 3 GB olsa bile problem değil.

Amazon.de üzerinden yapılan alışverişlerde ürün ücretine vergi dahil diye biliyorum. Yani size ekstradan bir vergi çıkmaz. Amazon.com üzerinden alınırsa yazan ücrete bir de vergi ekleniyor.

Yani Amazon.de'den ekran kartı almayı önermiyor musunuz? Yoksa başka kartlar daha ucuza alınabilir mi? MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI Gaming 4G 4GB 128 bit GDDR5 Fiyatı Bu fiyata bu kartı önerir misiniz? Fiyatlar geçekten çok uçtu. O yüzden yurt dışından almak istemiştim.

Galax Nvidia GeForce GTX1060 OC 3GB 192Bit DDR5 (DX12) PCI-E Fiyatı 450 lira farkla bu kart alınır mı?
Eğer satıcıyla konuşup 10 dolar yazdirirsaniz vergi ödemezsiniz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı