amazon.de'den Xbox One sipariş etmek

Xbox Series değil- zaten konu Xbox One için açıldı.

Peki 0.el olursa vergi alınır mı?
0'ın Türkiye'ye gönderimi yok. Ona da baktım. Ama zaten 0 alırsan büyük ihtimal TR fiyatını geçer. Ben de zamanında Arctis Pro Wireless alacaktım Amazon.de'den. Baktım vergilerle beraber neredeyse türkiye fiyatı ile aynı oluyordu. Almaktan vaz geçtim onun yerine Arctis 7 aldım.

Eğer 0'ını alıp Almanya'da adresine gönderebileceğin bir akraban var ise onun adresine gönder konsolu. Türkiye'ye ziyaret etmeye gelince yanında onu da getirir. Ben bu şekilde Xbox Series S almayı düşünüyorum. Türkiye fiyatı 5000+ olan konsolu akrabamın evine sipariş vereceğim ve 2500 TL civarı bir para ödeyeceğim.

0'ın Türkiye'ye gönderimi yok. Ona da baktım. Ama zaten 0 alırsan büyük ihtimal TR fiyatını geçer. Ben de zamanında Arctis Pro Wireless alacaktım Amazon.de'den. Baktım vergilerle beraber neredeyse türkiye fiyatı ile aynı oluyordu. Almaktan vaz geçtim onun yerine Arctis 7 aldım.
Türkiye gönderimi nasıl olmuyor? sadece 2.el mi tr ye geliyor amazon.de den

Bulabilirsen 2.el konsol fiyatları cidden cazip. 3 Ay önce 900 TL 1 Kol ve içinde bir takım oyunlar dahil Xbox One S sahibi oldum. Şimdi fiyatlar artmıştır tabiki de ama yine de araştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı