Amazon.De'den Xbox Series S almak

atestuna1

Hectopat
Amazon.de'ye stoklara gelince almayı planlıyorum ,yine her türlü daha ucuz yapıyor orada. En azından 500 TL 500 TL'dir, az para değil bence.
Ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim? Kargoda bir sorun çıkar mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Amazon.DE'den alıp kullananlar var. Daha uyguna geliyor. Playstation yurt dışından alınan konsola garanti vermezken Microsoft veriyor diye biliyorum.

Merhabalar . Geçtiğimiz ay amazon.de den işlemci satın aldım .TR de ki fiyatından hayli uygundu . Sizin gibi korkularım vardı . Lakin hiç bir sorun yaşamadım . Aksine tahmini kargolama sürecinden erken kargolandı ve elime ulaştı. Üründe de hiç bir sorun ile karşılaşmadım . Sizin de bir sorun ile karşılaşacağınızı düşünmüyorum .Ama yine de konsollarda sorun yaşanır mı yaşanmaz mı bilmiyorum.

Merhabalar . Geçtiğimiz ay amazon.de den işlemci satın aldım .TR de ki fiyatından hayli uygundu . Sizin gibi korkularım vardı . Lakin hiç bir sorun yaşamadım . Aksine tahmini kargolama sürecinden erken kargolandı ve elime ulaştı. Üründe de hiç bir sorun ile karşılaşmadım . Sizin de bir sorun ile karşılaşacağınızı düşünmüyorum .Ama yine de konsollarda sorun yaşanır mı yaşanmaz mı bilmiyorum.
Tamamdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı