Amazon dolandırdı mı?

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Amazon Türkiye satıcısı olan bir ürün aldım. 7.90 TL fark ödeyerek Express teslimat seçeneğini seçtim. Dün oldu bu. Express teslimat aynı gün içerisinde geliyormuş ama benimki daha hazırlanmadı bile ve saçma olan tarafı da ben Bingöl'de oturuyorum fakat alttaki listede Bingöl yok. Acaba boşu boşuna mı 7.90 TL ödedim?

Dosya Ekleri

• 1B4351C7-1D84-48C5-B740-70E05011B153.png
    1B4351C7-1D84-48C5-B740-70E05011B153.png
    388,9 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Amazon Türkiye satıcısı olan bir ürün aldım. 7.90 TL fark ödeyerek Express teslimat seçeneğini seçtim. Dün oldu bu. Express teslimat aynı gün içerisinde geliyormuş ama benimki daha hazırlanmadı bile ve saçma olan tarafı da ben Bingöl'de oturuyorum fakat alttaki listede Bingöl yok. Acaba boşu boşuna mı 7.90 TL ödedim?
AGT dedikleri firma ile bir kere karşılaştım o da papara kart siparişindeydi ve 3 ay kartım gelmedi o firma ile iş yapılmaz.

Hocam aslında sizin hatanız bu. Listeyi kontrol etmeliydiniz. Ayrıca Amazon gibi büyük bir şirket neden sizi dolandırsın?

AGT dedikleri firma ile bir kere karşılaştım o da papara kart siparişindeydi ve 3 ay kartım gelmedi o firma ile iş yapılmaz.
Amazon ile çalıştıklarından mıdır bilmiyorum ama kredi kartını 1 buçuk haftada getiren AGT, Amazon siparişini 24 saatte getiriyor. (Ankara)

Siparişinizi AGT getiriyorsa geçmiş olsun.
1 ay bile bekleyebilirsiniz.

AGT kargo normal bir kargo şirketi, ücretsiz şekilde alınan Papara Kart'ın hızlı teslimat seçeneğiyle size teslim edilmesini bekliyorsunuz sanırsam? AGT ile 5-6 kargom oldu hepsi 1 günde geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı