Amazon dolandırdı mı?

Amazon AGT ile çok güzel bir çalışma içerisinde ben de Trabzon da yaşıyorum maksimum 4 güne geliyor, her zaman 3 gün zaman çekiyor 4 güne uzarsa iade edebilirsiniz diyor bunu bir kez yaşadım. Ayrıca Trabzon'a gelmesi de kısa sürüyor fakat dağıtıma çıkması 1 veya 2 gün AGT Papara konusunda doğru 1 ay da gelen var fakat konu Amazon olunca emir demiri keser.

AGT dedikleri firma ile bir kere karşılaştım o da papara kart siparişindeydi ve 3 ay kartım gelmedi o firma ile iş yapılmaz.
O AGT ile alakalı değil Papara ile alakalı diye biliyorum. AGT mükemmel bir firma, kargom dağıtıma çıkarılan yere çok uzak olmasına rağmen 30-35 saat içinde bana teslim edildi mükemmel bir hizmet.

Amazon dolandırmaz merak etmeyin, müşteri hizmetlerine bağlanın size yardımcı olurlar.

AGT kargo normal bir kargo şirketi, ücretsiz şekilde alınan Papara Kart'ın hızlı teslimat seçeneğiyle size teslim edilmesini bekliyorsunuz sanırsam? AGT ile 5-6 kargom oldu hepsi 1 günde geldi.
Belki benim siparişime denk gelmiştir ama ücretsiz de olsa en kötü 1-2 haftada halledilir ama 3 ay biraz fazla değil mi?

Geri
Yukarı