Amazon ertesi gün teslim eder mi?

Altan Kandemir

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Asus ROG STRIX GTX 1080
CPU: Ryzen 5 5600
RAM: XPG 2X8GB 3200MHz DDR4
Anakart: MSI B350 Tomahawk
Kasa: Gamepower Wraith
Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün Amazon'dan saat 14 gibi bir monitör satın aldım. Alırken Prime seçeneğiyle "ekspres teslimat", yani ertesi gün teslimat seçeneğini seçtim. Kargo takibe baktığımda hala ürünün hazırlandığı gözüküyor, ancak yarın saat 22:00'a kadar teslim edileceği söyleniyor. Sizce teslim edilir mi? Bu arada Amazon'dan ilk siparişim o yüzden soruyorum, emin olmak istiyorum. Eğer yarın teslim edilecekse nasıl bir yol izlendiğini bilenler bana süreci anlatabilir mi? Şimdiye kargoya gönderilmiş olması gerekmez miydi?

Ekran görüntüsü 2022-07-18 211120.png

Bir aksaklık olmazsa teslim edilir. Aynı gün teslimat ile satın aldığım onlarca ürünün sadece bir tanesi aynı gün teslim edilmemişti o da Ramazan yoğunluğundan dolayıydı. Güle güle kullanmanız dileğiyle, iyi forumlar dilerim!

Normalde ederler ama bugün çok yoğunlar çarşambaya arkabilir.

Teşekkür ederim.

Bir aksaklık olmazsa teslim edilir. Aynı gün teslimat ile satın aldığım onlarca ürünün sadece bir tanesi aynı gün teslim edilmemişti o da Ramazan yoğunluğundan dolayıydı. Güle güle kullanmanız dileğiyle, iyi forumlar dilerim!
Çok teşekkür ederim yanıtınız için, ben de aynı şekilde iyi forumlar dilerim 🙏

Ben Amazon Prime'ı ilk defa 2021'de kullanmıştım. Ev için parça olarak halı siparişi verdik ve ertesi gün aynı saatte gelmişti. Bayağı şaşırdım.

Arkadaşlar günaydın. Ürün dağıtıma çıkmış ancak bugün 20 itibarıyla teslim edileceği söyleniyor. Bir şüphelenmedim değil açıkçası bu da normaldir herhalde? Lütfen linçlemeyin ilk defa Amazon'dan alışveriş yapıyorum. 🙂
735CFDD1-45BE-4F16-A66C-CD189D032823.png

Geri
Yukarı