Ürün açıldıktan ertesi gün tutanakla iade edilebilir mi?

Kutuyu verdikleri gibi ışık hızında kaybolmasalar daha iyi olurda ben bunu satıcıyla konuştum kutuda hasar izi varsa tutanak tutturun dediler belki alırlar haberleri var sonuçta.

Tutanak tutturmadınız ama. Tutanak teslim alınırken tutulur sonradan değil. Hiçbir kargo şirketi sonradan tutulmasına göz yumupta kendilerini yakmaz. Diğer kargoları yetiştirmeleri için hızlı olmaları gerek zaten.

Kutuyu verdikleri gibi ışık hızında kaybolmasalar daha iyi olurda ben bunu satıcıyla konuştum kutuda hasar izi varsa tutanak tutturun dediler belki alırlar haberleri var sonuçta.

Sizin haklı olduğunuzu biliyorum fakat bu tarz durumlarda özellikle pahalı elektronikler alındığında kapıda bekletmeniz gerekiyor. Yani literatür gereği böyle olması gerektiği söyleniyor ama dediğiniz gibi "asansöre koyayım abi" diye arayan kuryeler bile mevcut. İnşallah olumlu sonuçlanır süreciniz.

Siz kırdınız der kargo şirketi de aldığınız yerde. Çünkü kargo şirketi sizin kırmadığınızı kabullendiği an ürünün fiyatını onlar vermek zorunda kalıyorlar. Eğer ki siz kamera ile kutuyu açarken video çektiyseniz ve orayı gösterdiyseniz o zaman inandırabilirsiniz sadece onun dışında imkanı yok.

Tamir etmeyi deniyeceğiz o zaman evde ben yoktum olsam video çekiyorum işteyken kargo gelmiş ondan çekme fırsatım olmadı umarım tamir olabilir olsa da olmasa da ben bu Aras Kargo'yu haberlere çıkarırım başka mağdur olmaması için güç bela uğraşıp alıyorsun 2 tane ihmalkâr yüzünden emeğin çöp oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı