Amazon Fire Stick 4K 50 euroya alınır mı?

Elin Çinlisine güveniyorsunuz da Amerikalısına neden güvenmiyorsunuz hocam bir problem mi yaşadınız :D
Mesajınızı şimdi gördüm görmüşken yanıtlayayım dedim. Derdim işin amerikalısı çinlisi vs. değil tabii ki :) Ürünün Google olması çünkü Google benim gözümde zengin çocuğu gibi bir şeye heves edip onu yapıp veya satın alıp bir anda boş vermeleri. Demem o ki desteğini kesmelerinden korkuyorum açıkçası. Stadia mesela buna çok büyük bir örnek.

Mesajınızı şimdi gördüm görmüşken yanıtlayayım dedim. Derdim işin amerikalısı çinlisi vs. değil tabii ki :) Ürünün Google olması çünkü Google benim gözümde zengin çocuğu gibi bir şeye heves edip onu yapıp veya satın alıp bir anda boş vermeleri. Demem o ki desteğini kesmelerinden korkuyorum açıkçası. Stadia mesela buna çok büyük bir örnek.
Stadia ölü doğan bir sistemdi. Şartları saçmalıktan ibaretti. Google TV'nin desteği yakın zamanda kesilecek olsa üreticiler televizyonlarına Google TV sistemi koymazlar. Ben sipariş verdim hocam, elime geçince kullanıp incelemesini yazarım foruma.

Stadia ölü doğan bir sistemdi. Şartları saçmalıktan ibaretti. Google TV'nin desteği yakın zamanda kesilecek olsa üreticiler televizyonlarına Google TV sistemi koymazlar. Ben sipariş verdim hocam, elime geçince kullanıp incelemesini yazarım buraya.
Doğrudur. İncelemelerini izledim ve gayet iyi olduğunu söylüyorlar. Ben de alacağım da nereden sipariş verdiniz acaba?

Anladım. Peki 4K versiyonu ile HD arasında donanımsal bir farklılık var mıdır? Yani HD versiyonunda kullanılan GPU, 4K'ya göre daha mı zayıf?
Bizzat Google'a sordum herhangi bir fark yok dediler. Sadece renk ve 4K/HD farkı varmış.

Böyle bir konuşma geçmişti.
11:26:30 AM Mert Hatip Oğlu: Is there any difference between Chromcast HD and Chromecast 4K?
11:26:56 AM Mert Hatip Oğlu: except being hd
11:27:58 AM Carl: Let me go ahead and quick review the other two devices to sure that I will provide you a answer.
11:28:08 AM Mert Hatip Oğlu: Okay
11:30:46 AM Carl: Thank you for patiently waiting.
11:31:10 AM Carl: The differences of the two devices 4K version can handle 4K content and is available in white (Snow), Pink (Sunrise), or light green (Sky). The HD can only do up to 1080P in video resolutions and comes only in white
11:32:29 AM Mert Hatip Oğlu: There is no processor difference, no power loss, right?
11:33:18 AM Carl: Aside from the features that I have provided earlier there is no differences for it.

Bizzat Google'a sordum herhangi bir fark yok dediler. Sadece renk ve 4K/HD farkı varmış.

Böyle bir konuşma geçmişti.
Aldık bakalım 3-5 güne elimize ulaşacak. Teşekkürler tavsiyeleriniz için. Google’a güvendik pişman olmayız umarım 😅

Dosya Ekleri

• 6c9598c8-d950-4b63-86fd-58f0709660e9.jpeg
    6c9598c8-d950-4b63-86fd-58f0709660e9.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 37
Hayırlı olsun hocam bende aldım bu hafta gelir umarım :) bu arada görsel paylaşmışsınız, ürün elinizde mi gelecek mi?

Arkadaş sipariş etti Almanya'dan onun elinden fotoğraf. O buraya gelince elime geçecek inşallah. Teşekkür ederim bu arada umarım pişman etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı