Elektronik Amazon Fransa Thrustmaster T150 139,90€+ 68€

Hocam yolcu beraberinde uçak ile getirmek sıkıntı yaşatır mı? Ek vergi vs istiyorlar mı?
Mevzuatta ürün başı 430€ altı yolcu beraberi şahsi ürünlerde vergi alınmaz diye belirtiliyor. Kutulu veya kutusuz fark etmez. Ürün ticari statü (fazla sayıda aynı üründen) taşımamalı. Yani sorun olmaz. Ayrıca T300 RS GT de Avrupa'da uygun fiyatlıdır. Düşünebilirsiniz.

Fransa ve Almanya'da 320€'ya T300 RS GT bulabilirsiniz.

Bunun yanında en uygun debriyajlı pedalı nasıl bulabilirim?

Satın aldım diyelim hocam, nasıl buraya geliyor gümrükten geçiyor mu? Bilgi verirseniz sevinirim.
Gümrük vergisini önden ödemiş oluyorsunuz. Ben Almanya'dan alınca DHL ile gelip uçakla İstanbul'da ilgili işlemler yapıldı herhangi bir sorun çıkmadı ve yine DHL ile eve teslim edildi. Hatta gümrük depozitosunu gümrük ücretinden fazla kestikleri için hesabıma fazlalık geri yattı. Ancak Fransa konusunda bilgim yok yine de tahminimce zaten bu ürünler Polonya gibi yerlerdeki fullfilment merkezlerinden yollanıyor. Bana gelen ürün de Almany'dan istememe rağmen Polonya fullfillmenttan yola çıktı. Yani yine aynı yolu izler diye tahmin ediyorum.

Gümrük vergisini önden ödemiş oluyorsunuz. Ben Almanya'dan alınca DHL ile gelip uçakla İstanbul'da ilgili işlemler yapıldı herhangi bir sorun çıkmadı ve yine DHL ile eve teslim edildi. Hatta gümrük depozitosunu gümrük ücretinden fazla kestikleri için hesabıma fazlalık geri yattı. Ancak Fransa konusunda bilgim yok yine de tahminimce zaten bu ürünler Polonya gibi yerlerdeki fullfilment merkezlerinden yollanıyor. Bana gelen ürün de Almany'dan istememe rağmen Polonya fullfillmenttan yola çıktı. Yani yine aynı yolu izler diye tahmin ediyorum.

Yorumunuz için teşekkürler almayı düşünüyordum sipariş vereceğim.

Geri
Yukarı