Amazon Germany Paketi ne zaman gelir?

Takip kimliğini yazıyorum kolay gelsine ama bulunamadı tarzında şeyler diyor.
Öyleyse biraz daha bekleyin, taşıyıcı firmaya aktarıldığı gün denediğimde bende de bulunamadığını söylüyordu. Muhtemelen paket durumunda yarın bir güncelleme yapılacaktır. Şimdiden güle güle kullanın, geldiğinde ürünü Microsoft hesabınıza kaydetmeyi ve “Xbox Donatıları” uygulamasından güncellemelerini yapmayı unutmayın.

Öyleyse biraz daha bekleyin, taşıyıcı firmaya aktarıldığı gün denediğimde bende de bulunamadığını söylüyordu. Muhtemelen paket durumunda yarın bir güncelleme yapılacaktır. Şimdiden güle güle kullanın, geldiğinde ürünü Microsoft hesabınıza kaydetmeyi ve “xbox donatıları” uygulamasından güncellemelerini yapmayı unutmayın.

Hocam merhaba hala daha bir güncelleme olmadı neden acaba?

Hocam merhaba hala daha bir güncelleme olmadı neden acaba?

Bende de durum aynı hatta dün +44'lü bir numaradan bozuk bir Türkçe ile adresiniz yanlış aşağıdaki linkten düzeltin diye bir link yollamışlar linki bilgisayar üzerinden açtığımda PTT'nin sitesine benzer bir site ama tamamen amatörce hazırlanmış hiçbir şey doldurmadan çıktım. :D

Bunun üzerine kolay gelsinle iletişime geçtim. Yurt dışından gelen bir ürün ve dağıtım işlemleri devam ediyor olarak görünüyor. En iyisi Amazon'la iletişime geçin dediler. Amazon'da kerry Logistic'e yönlendirdi,bir e-posta "[email protected]" ve telefon numarası "+902126033239" ilettiler. Telefon numarası ile ulaşamıyorum sürekli bekletiyor. Bende e-posta attım cevap bekliyorum.

Bende de durum aynı hatta dün +44'lü bir numaradan bozuk bir Türkçe ile adresiniz yanlış aşağıdaki linkten düzeltin diye bir link yollamışlar linki bilgisayar üzerinden açtığımda PTT'nin sitesine benzer bir site ama tamamen amatörce hazırlanmış hiçbir şey doldurmadan çıktım. :D

Bunun üzerine kolay gelsinle iletişime geçtim. Yurt dışından gelen bir ürün ve dağıtım işlemleri devam ediyor olarak görünüyor. En iyisi Amazon'la iletişime geçin dediler. Amazon'da kerry Logistic'e yönlendirdi, bir e-posta "[email protected]" ve telefon numarası "+902126033239" ilettiler. Telefon numarası ile ulaşamıyorum sürekli bekletiyor. Bende e-posta attım cevap bekliyorum.

Umarım gelir bu hafta.

Umarım gelir bu hafta.
Ben şimdi kontrol ettim bence sizde Tekrar kontrol edin benimki bu durumda şu an.

2023-10-11_13h38_10.png

Yarın öğle saatlerine kadar bekleyin hala güncelleme olmazsa kerry, Amazon ve kolay gelsinle iletişime geçin.
"Kolay Gelsin" linke takip kodunuzu ekleyin bir bakın sayfada gönderiniz gözüküyor mu?

Hocam ilk kolay gelsini aradım daha elimize ulaşmadı dedi. Kerryi aradım biz kolay gelsine teslim ettik dedi sonra tekrardan kolay gelsini aradım daha elimize ulaşmadı dedi yine şaka gibi. Takip kimliğini giriyorum bu şekil diyor.
1697036825420.png

Ben şimdi kontrol ettim bence sizde Tekrar kontrol edin benimki bu durumda şu an.

Eki Görüntüle 1973787
Hocam ilk kolay gelsini aradım daha elimize ulaşmadı dedi. Kerryi aradım biz kolay gelsine teslim ettik dedi sonra tekrardan kolay gelsini aradım daha elimize ulaşmadı dedi yine şaka gibi. Takip kimliğini giriyorum bu şekil diyor.
Eki Görüntüle 1974016
Kolay gelsin sitesi üzerinden girmeyin benim yukardaki fotoğrafta attığım gibi

"https://esube. kolaygelsin.com/detail/ " URL yi arama satırına yazın sonuna kendi takip kodunuzu girip adrese gidin.(Boşluğu birleştirin)

Kolay gelsin sitesi üzerinden girmeyin benim yukarıdaki fotoğrafta attığım gibi.

"https://esube. kolaygelsin.com/detail/ " URL'yi arama satırına yazın sonuna kendi takip kodunuzu girip adrese gidin.(boşluğu birleştirin)

Hocam gönderi tarihi 6 Ekim tahmini teslimat zamanı 7 Ekim cumartesi falan gösteriyor anlamadım.

Geri
Yukarı