Amazon Germany Paketi ne zaman gelir?

Paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı aşamasında bekliyorum Kolay gelsin takip kodu çalışmıyor :D

2023-10-10_16h30_57.png

13 Eylül, çarşamba

Müşteriye teslim edildi.

Dağıtıma çıktı.

Paket son teslim istasyonuna ulaştı.

11 Eylül, pazartesi

Paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı.

Gümrükten çekme işlemleri başlatıldı.

9 Eylül, cumartesi

Paket taşınıyor. Paketi taşıyan uçak varış noktasına ulaştı.

bu anlamanizda yardımcı olur. Bana bu aşamadan 4 gün sonra geldi. Tabii araya pazar günü girmişti, size daha hızlı ulaşabilir.

Hocam kolay gelsinden mesaj geldi mi? Geldiyse ne zaman geldi bu mesajdan sonra hala bir değişiklik yokta. Paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı diyor dünden beri.

Hocam kolay gelsinden mesaj geldi mi? Geldiyse ne zaman geldi bu mesajdan sonra hala bir değişiklik yokta. Paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı diyor dünden beri.
Amazon’da yazan kargo takip numarasını “Kolay Gelsin” uygulamasından veya internet sitesinden sorgulatın. O aşamadan sonra gelmesi yalnızca 1-2 gün sürüyor. Kargo gelmeden önce bilgilendirme yapılıyor.

Amazon'da yazan kargo takip numarasını “kolay gelsin” uygulamasından veya internet sitesinden sorgulatın. O aşamadan sonra gelmesi yalnızca 1-2 gün sürüyor. Kargo gelmeden önce bilgilendirme yapılıyor.

Takip kimliğini yazıyorum kolay gelsine ama bulunamadı tarzında şeyler diyor.

Geri
Yukarı