Amazon Germany satıcısından alınan 9. nesil Xbox Gamepad sorunlu çıktı

Bende 3 yaşında 8. nesil bir Xbox1 gamepadi var ve aynı sitede %14 civarlarında alıyorum şu an. Problemsiz bir şekilde uzun süredir Forza Horizon oynuyorum. Kablo problemide çözüldü ise bence problem yok hocam, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz gibi duruyor.

@MarcusKane sende analog eksen değerleri nasıl kral? Benim gibiyse sorun yok Xbox gamepadlerde normal bir şey demek ki ben analogu bıraktıgımda sabit -0.00392 değerlerinde olacak diye biliyordum.

Dostum selam. Benim aldığımda da geleli 4 gün falan oluyor. Eksen olayını bilmiyordum bile test etmiştim ancak çok dikkatli bakmadım ortada mı diye. Ben farketmeden 4-5 gündür sürekli kullanıyorum hiç sıkıntı görmedim. Kablo işin de çözüldüyse bence uğraşma.
Hiç bir şeye ellemeyince böyle;
1696958047611.png

4-5 tur attıktan sonra ki sonuç; (bunu çok yavaş yapacaksın ve dairenin içinde tutmaya çalışman lazım.)
1696959056764.png

Son düzenleme:
Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim. Sorularımın cevabını aldım. Allah hepinize mutlu günlerde kullanmak nasip etsin. Herkese iyi günler dilerim. Konu kilitlenebilir.

Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim. Sorularımın cevabını aldım. Allah hepinize mutlu günlerde kullanmak nasip etsin. Herkese iyi günler dilerim. Konu kilitlenebilir.

Merhaba hocam bende bunu satın aldım.https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B08HKC3C95?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image gamepad bilgim hiç yok nasıl bu gamepad kaç güne kargoya verilir tahmini?

Merhaba hocam bende bunu satın aldım.https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B08HKC3C95?ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image gamepad bilgim hiç yok nasıl bu gamepad kaç güne kargoya verilir tahmini?

@serhatcandev kral şimdi yeni bir şey keşfettim. Analog sabitken her çevirdiğimde Click sesi gibi ses geliyor, sende de öyle mi? Sağ analogda daha fazla Click sesi geliyor.

Alttaki konuya benzer fakat bu DualSense:

@serhatcandev @MarcusKane @Lady Hellbender rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Demin Rocket League oynuyordum. Stick drift problemi diye geçiyor galiba bu değerlerde araba sol tarafa doğru gidiyor. Bunu nasıl çözebilirim kronik sorunlu mu oluyor Xbox 9.nesiller?

Dosya Ekleri

• Web yakalama_11-10-2023_105753_hardwaretester.com.jpeg
    Web yakalama_11-10-2023_105753_hardwaretester.com.jpeg
    95,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
@serhatcandev kral şimdi yeni bir şey keşfettim. Analog sabitken her çevirdiğimde Click sesi gibi ses geliyor, sende de öyle mi? Sağ analogda daha fazla Click sesi geliyor.

Alttaki konuya benzer fakat bu DualSense:

@serhatcandev @MarcusKane @Lady Hellbender rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Demin Rocket League oynuyordum. Stick drift problemi diye geçiyor galiba bu değerlerde araba sol tarafa doğru gidiyor. Bunu nasıl çözebilirim kronik sorunlu mu oluyor Xbox 9.nesiller?
Bu sorunu steam kontrolcü ayarlarından gamepade ölü bölge vererek çozebilirsin ya da garanti - iade yolu gözüküyor. Kullandığım dualsense'de sadece kulagi yaklastirinca duyabilecegim bir click sesi var. İade verirsen aldığın fiyattan alamazsın, microsoft ile canlı destekten konuşabilirsin, yeni cihaz gönderebilirler.

@SerhatÇil

Bende öyle bir şey yok. Baya kulağıma çok yakınlaştırıyorum yine de gelmiyor click sesi.

2. olay için ise ekran kaydı atıyorum bende böyle aynı şey mi var yoksa senin ki farklı mı? Mesela ilk başta solda ki analogu birazcık oynatıp bırakıyorum sabit tutmuyorum hiç birinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı