Xbox 9. nesil gamepad kutusunu açtığımda çok tozlu çıktı

Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Merhaba ben Xbox 9. nesil gamepad aldım. Ürünün kutusunu yeni açtım ve ürün kutudan tozlu bir şekilde çıktı. Bu ürünü kullanan var mı, siz de benzer bir durum yaşandı mı? İade mi etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tozlu çıkmasının 2 ihtimali var kutu açılmış daha önceden ve kullanılıp koyulmuş.2. ihtimal de çok uzun süre depoda kalmış olabilir. İade edebilirsin 14 gün yasal hakkın var.

Tozlu çıkmasının 2 ihtimali var kutu açılmış daha önceden ve kullanılıp koyulmuş.2. ihtimal de çok uzun süre depoda kalmış olabilir. İade edebilirsin 14 gün yasal hakkın var.

Depoda kalsada içine girmesi normal mi tozun bundan önce başka bir satıcıdan aldım o daha da beterdi yine tozluydu ve lb tuşunda leke vardı silince geçti onu iade edip tekrar aldım yine benzer bir şey yaşadım bu gamepadı kullanan çok arkadaşım var hepsine sorduğumda tozlu çıkmaması gerekiyor dedi banamı geliyor bu tür satıcılar hep :(

Depoda kalsada içine girmesi normal mi tozun bundan önce başka bir satıcıdan aldım o daha da beterdi yine tozluydu ve lb tuşunda leke vardı silince geçti onu iade edip tekrar aldım yine benzer bir şey yaşadım bu gamepadı kullanan çok arkadaşım var hepsine sorduğumda tozlu çıkmaması gerekiyor dedi banamı geliyor bu tür satıcılar hep :(

Tozlu çıkmaması gerekir tabii ki de. Hatta tertemiz parlıyor olması lazım. Bence iade et paranı al bilinen bir yerden al.

Tozlu çıkmaması gerekir tabii ki de. Hatta tertemiz parlıyor olması lazım. Bence iade et paranı al bilinen bir yerden al.

Muhtemelen dediğiniz gibi yapacak iade edeceğim teşekkürler cidden sinir bozucu bir durum yıllardır oyun oynuyorum uzun süredir hevesim vardı gamepad almaya almışken en iyisi olsun dedim hiçbir internet alışverişimde bu kadar uraşmamıştım

Ne kadar uzun süre depoda kalırsa kalsın kutu içinden çıkan ürün tozlu olmamalı. Muhtemelen daha önce kullanılıp koyulmuştur veya gamepad çıplak bir şekilde dışarıda bekletilmiştir. Size 2. el ürün göndermiş olma ihtimalleri yüksek.

Muhtemelen dediğiniz gibi yapacak iade edeceğim teşekkürler cidden sinir bozucu bir durum yıllardır oyun oynuyorum uzun süredir hevesim vardı gamepad almaya almışken en iyisi olsun dedim hiçbir internet alışverişimde bu kadar uraşmamıştım.

Bilindik yerlerden al hatta daha iyisi Teknosa gibi yerlerden gidip elden al.

Ben kendi Xbox 9. nesilimi Hepsiburada'dan aldım, kutudan tertemiz çıkmıştı.

Aptal gibi ilk iademi isterken nasıl olsa yine buradan alırım diye Trendyol cüzdanıma istedim parayı şimdi de öyle olmak zorunda olacak sanırım ilk ürünümü Teknosa'dan almıştım o daha da kötüydü leke vardı tuşunda falan yine Teknosa satıcısından alsam aynı sorun olur mu acaba sonuçta Teknosa diğer satıcılar gibi elinde 3 tane değil 30 tane bulundurur üründen.
Ben kendi Xbox 9. nesilimi Hepsiburada'dan aldım, kutudan tertemiz çıkmıştı.

Sırf bu satıcıların 2'dir yaptığından dolayı üründen soğdum alsammı arada kaldım :(

Geri
Yukarı