Amazon Germany'den alınan ürünün saçma bir rotada olması

Sizce 20 günü bulur mu gelmesi AliExpress gibi :D bende bu sürenin uzadığını görünce laptopumu servise yolladım macun değişmeye umarım laptop gelene kadar gelir.

Amazon Germany'den büyük bir ürün almıştım ve sadece 1 günde geldiği oldu yani Amazon'un kargosuna kendimden daha çok güveniyorum.

Mesajlarınız için teşekkürler içimi rahatlattınız haftaya geleceğini düşünüyorum gelince size fotoğraf atarım test ederim isterseniz sağ olun.

Hocam geldi mi ürününüz?

Hocam pazartesi Türkiye'ye ulaşmış uçaktan inmiş kolay gelsin denen bir kargoyla gelecekti kargo firmasını aradığımda başka bir firmaya vereceklerini onların benim adresime teslim yapamayacaklarını söylediler salı sabah Amazon'dan baktığımda başka bir taşıyıcıya ulaşmak üzere yola çıktı yazıyordu bende bugün Amazon'da yazdım yeni kargo takibim nedir diye bana egn diye bir firmanın numarasını attılar konuştum ve bana dedikleri şey şuydu kolay gelsin firmasının kargonuzu bize yollamasını bekliyoruz bize ulaşınca bizde Aras Kargo'ya vereceğiz onlar size mesaj ve takip bilgilerini SMS olarak atacak ve size en kısa sürede ulaşacak dediler bu kadar karışık bir sistem görmedim Amazon'da tahmini teslimat süresi içinde gelecek diyor tahmini teslimat 23 Haziran umarım bu hafta gelir.

Hocam pazartesi Türkiye'ye ulaşmış uçaktan inmiş kolay gelsin denen bir kargoyla gelecekti kargo firmasını aradığımda başka bir firmaya vereceklerini onların benim adresime teslim yapamayacaklarını söylediler salı sabah Amazon'dan baktığımda başka bir taşıyıciya ulaşmak üzere yola çıktı yaziyordu bende bugün Amazon'da yazdım yeni kargo takibim nedir diye bana egn diye bir firmanın numarasını attılar konuştum ve bana dedikleri şey şuydu kolay gelsin firmasının kargonuzu bize yollamasini bekliyoruz bize ulaşınca bizde Aras Kargo'ya vereceğiz onlar size mesaj ve takip bilgilerini SMS olarak atacak ve size en kısa sürede ulaşacak dediler bu kadar karışık bir sistem görmedim Amazon'da tahmini teslimat süresi içinde gelecek diyor tahmini teslimat 23 Haziran umarım bu hafta gelir.

Uçak Türkiye derken İstanbul'a inmiş not düşeyim bende Kırklareli lüleburgaz da oturuyorum İstanbul'la aram 2 saat.

Hocam pazartesi Türkiye'ye ulaşmış uçaktan inmiş kolay gelsin denen bir kargoyla gelecekti kargo firmasını aradığımda başka bir firmaya vereceklerini onların benim adresime teslim yapamayacaklarını söylediler salı sabah Amazon'dan baktığımda başka bir taşıyıcıya ulaşmak üzere yola çıktı yazıyordu bende bugün Amazon'da yazdım yeni kargo takibim nedir diye bana egn diye bir firmanın numarasını attılar konuştum ve bana dedikleri şey şuydu kolay gelsin firmasının kargonuzu bize yollamasını bekliyoruz bize ulaşınca bizde Aras Kargo'ya vereceğiz onlar size mesaj ve takip bilgilerini SMS olarak atacak ve size en kısa sürede ulaşacak dediler bu kadar karışık bir sistem görmedim Amazon'da tahmini teslimat süresi içinde gelecek diyor tahmini teslimat 23 Haziran umarım bu hafta gelir.

Uçak Türkiye derken İstanbul'a inmiş not düşeyim bende Kırklareli lüleburgaz da oturuyorum İstanbul'la aram 2 saat.
Hocam ben de 7 ekimde bir ürün aldım amazon almanyadan 100 lira fazla verip hızlı kargo seçeneği ile almadığıma pişmanım açıkçası hala bekliyorum. Bende de en son gümrükten çekme işlemi başlatıldı dedi ondan sonra da paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı diyor. Tahmini tarih de 20 ekim diyor bende, 100 lira fazla versem bugün elimdeydi…

Kargo olayı gerçekten bazen saçma olabiliyor arkadaşımda bir ürün almıştı Samsun'dan Diyarbakır'a gelecek ürün ilk önce Erzurum'a sonra Ankara'ya ondan sonra Diyarbakır'a geldi.

Kargo olayı gerçekten bazen saçma olabiliyor arkadaşımda bir ürün almıştı Samsun'dan Diyarbakır'a gelecek ürün ilk önce Erzurum'a sonra Ankara'ya ondan sonra Diyarbakır'a geldi.

Anadolu turu.

Hocam ben de 7 Ekim'de bir ürün aldım Amazon Almanya'dan 100 lira fazla verip hızlı kargo seçeneği ile almadığıma pişmanım açıkçası hala bekliyorum. Bende de en son gümrükten çekme işlemi başlatıldı dedi ondan sonra da paket teslimat için başka bir taşıyıcı firmaya aktarıldı diyor. Tahmini tarih de 20 Ekim diyor bende, 100 lira fazla versem bugün elimdeydi…

Bende de aynısı.

Anadolu turu.

Bende de aynısı.

Arkadaşlar dün sendeo denen bir firmaya vermişler ve dün gece 8 de yola çıkmış gözüküyor İstanbul'dan lüleburgaz 2 saat falan ama hala gelemedi çıldırmak üzereyim hayal kırıklığına uğradım galiba.

Anadolu turu.

Bende de aynısı.

Arkadaşlar dün sendeo denen bir firmaya vermişler ve dün gece 8 de yola çıkmış gözüküyor İstanbul'dan lüleburgaz 2 saat falan ama hala gelemedi çıldırmak üzereyim hayal kırıklığına uğradım galiba.

Arkadaşlar 20 dakika önce geldi kargom taktım PC'ye kullanıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı