Amazon iade süreci nasıl işliyor?

Daha fazla  
Amazon'dan aldığım ürünü iade edeceğim fakat hiç iade yapmadığım için bilmiyorum.
Şu an resmini koydugum yerde takıldım. Hepsiburada'dan iade yaptığım da kapıma araç yollanmıştı acaba yine kapıma araç mı yollayacaklar yoksa ben mi onlara ürünü yollayacağım? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade işlemini başlat. Aramax diye taşeron firması sana ulaşıyor ve ne zaman müsait olduğunu soruyor. Sende söylüyorsun. Kapından gelip alıyorlar ürünü. Şu an TR'de alışveriş yapılacak ilk yer Amazon bence. İnanılmaz hizmet veriyorlar.

Desteğe bağlanıp yaparsanız daha rahat işlemleri başlatırsınız. Kapınızdan alınmasını isterseniz aramex veya onların ortak çalıştığı kargo şirketlerinden biri gelip kapınızdan alıyor. WhatsApp üzerinden size mesaj atıyorlar iade randevusu oluşturmanız için. WhatsApp kullanmıyorsanız arayarak oluşturabilirsiniz. Bir kağıda Amazon'dan aldığınız iade kodunu yazıp kutunun üstüne yapıştırmanız yeterli. Ekstradan iade kağıdı çıkartmanız gerekmiyor.

Desteğe bağlanıp yaparsanız daha rahat işlemleri başlatırsınız. Kapınızdan alınmasını isterseniz aramex veya onların ortak çalıştığı kargo şirketlerinden biri gelip kapınızdan alıyor. WhatsApp üzerinden size mesaj atıyorlar iade randevusu oluşturmanız için. WhatsApp kullanmıyorsanız arayarak oluşturabilirsiniz. Bir kağıda Amazon'dan aldığınız iade kodunu yazıp kutunun üstüne yapıştırmanız yeterli. Ekstradan iade kağıdı çıkartmanız gerekmiyor.
EYVALLAH REİS

Geri
Yukarı